Kilka lat temu szukała miłości w Hotelu Paradise. Co dziś robi piękna Vanessa Wietrzyk?

2023-11-08 8:53

Od kilku lat do najpopularniejszych programów w polskiej telewizji niewątpliwie należy Hotel Paradise. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć aż siedem edycji randkowego show, w których udział wzięło kilkadziesiąt uczestników. Wśród nich była również Vanessa Wietrzyk, którą widzowie mogą pamiętać z czwartej odsłony programu. W Hotelu Paradise nie odnalazła miłości. Czy dziś jest szczęśliwie zakochana?

W Hotelu Paradise uczestnikami są niezwykle atrakcyjni single, którzy do programu zgłaszają się po miłość, pieniądze i popularność. Ich zadaniem w programie jest znalezienie sobie partnera, z którym stworzą mocną parę, dojdą do tygodnia finałowego, a następnie staną na ścieżce lojalności. W czwartej odsłonie programu TVN7 udział wzięła piękna Vanessa Wietrzyk, która tworzyła parę z Mateuszem Milem. Co dziś u niej słychać?

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!

Vanessa Wietrzyk - co dziś robi uczestniczka Hotelu Paradise 4?

Vanessa Wietrzyk to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych uczestniczek wszystkich edycji Hotelu Paradise. Jej niezwykła uroda zrobiła niezłe zamieszanie w czwartej edycji randkowego show, ale to właśnie Mateusz Mil stworzył z nią parę. Dotarli razem do tygodnia finałowego, ale nie udało im się wejść do ścisłego finału. Po programie nie stworzyli romantycznej relacji.

Dziś Vanessa jest w szczęśliwym związku z przystojnym Emilem i chętnie dzieli się z fanami wspólnymi zdjęciami z ukochanym. Była uczestniczka Hotelu Paradise z powodzeniem prowadzi własne salony piękności w Gdańsku oraz Poznaniu, w których wykonuje makijaże permanentne brwi oraz ust. Po jej relacjach na Instagramie widać, że zdecydowanie nie narzeka na brak klientek. Dodatkowo pracuje jako KSW Girl i zachwyca swoim pięknym ciałem. Jak dziś wygląda Vanessa? Zerknijcie do galerii poniżej.