Kevin sam w domu

i

Autor: AKPA

Kevin sam w domu 2022 - kiedy i o której godzinie w Polsacie?

2022-12-24 15:10

Kevin sam w domu powraca! Młody chłopiec ponownie zmierzy się z włamywaczami i przy okazji rozbawi połowę Polski. Telewizja Polsat potwierdziła, że pokaże amerykański film w swojej świątecznej ramówce. Kiedy premiera w TV?

Kevin sam w domu to stały punkt Wigilii na Polsacie. Wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt bez familijnej komedii i śmiało można powiedzieć, że to już tradycja. Stacja wielokrotnie chciała zrezygnować z emisji filmu i raz nawet tego dokonała - w 2010 roku. Spotkało się to z wielkim protestem wśród fanów! O przywrócenie Kevina do ramówki Polsatu błagało ponad 90 tysięcy widzów. Największy rekord oglądalności padł w 2000 roku, kiedy przed ekranami telewizorów usiadła prawie 9 milionowa publiczność. Kevin sam w domu to fenomen. W tym roku nie mogło być inaczej i ponownie będziemy mogli wejść do domu McCallisterów!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko "Kevin sam w domu". W jakich filmach zagrał Macaulay Culkin?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Kevin sam w domu 2022 - kiedy w TV? Będzie emisja na święta w Polsacie!

Polsat ponownie pokaże przygody Kevina. Stacja planuje wyemitować komedię 24 grudnia 2022 r. w paśmie wieczornym. Dokładna godzina nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie to 20:00. W ubiegłym roku film cieszył się tak ogromną oglądalnością (4,19 mln), że stacja zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich kanałów telewizyjnych. Czy w tym roku Kevin pobije swój rekord? Przekonamy się niedługo!

Sonda
Czy obejrzysz "Kevina" w te Święta?

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście mieszka Kevin?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE