Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram

2019-05-19 11:28
Kazimierz Mazur
Autor: WBF Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram - te zapytania na temat polskiego aktora interesują was najbardziej! Zbieramy je w jednym newsie.

Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram - te zapytania na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Kazimierzu Mazurze? Aktor zyskał popularność przede wszystkim dzięki roli Kamila Hoffera w serialu Na Wspólnej, w którym gra od 2003 roku. W 2011 roku wziął udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym razem z Blanką Żukowską zajął 12. miejsce.

Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram

Kazimierz Mazur: wiek

Aktor urodził się 4 marca 1984 roku, w 2019 skończy 35 lat.

Kazimierz Mazur: wzrost

Kazimierz jest zdecydowanie wysoki - mierzy aż 184 cm wzrostu.

Kazimierz Mazur: rodzice

Ojcem Kazimierza Mazura jest aktor, po którym odziedziczył nie tylko nazwisko, ale także imię. Kazimierz Mazur senior grał m.in. w filmie Noce i dnie, a współcześnie można oglądać go w serialu Barwy szczęścia.

Kazimierz Mazur: żona

Żoną aktora jest Ewa Mazur.

Kazimierz Mazur: dzieci

Para ma syna Antoniego, który przyszedł na świat w 2012 roku.

Kazimierz Mazur: Instagram

Instagram aktora to kazimierz_mazur. Kazimierz Mazur zdecydowanie należy do osób ceniących swoją prywatność, dlatego na Instagramie aktora znajdziemy przede wszystkim zdjęcia związane z jego życiem prywatnym - np. fotki z planu zdjęciowego Na Wspólnej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE