Katarzyna Wołejnio: wiek, wzrost, partner, Rinke, dzieci, filmy, Instagram, Żony Hollywood

2019-09-11 14:48
Katarzyna Wołejnio
Autor: WBF Katarzyna Wołejnio

Katarzyna Wołejnio: wiek, wzrost, partner, Rinke, dzieci, filmy, Instagram, Żony Hollywood - te zapytania ciekawią was najbardziej na temat polskiej aktorki. Zbieramy je w jednym newsie!

Katarzyna Wołejnio: wiek, wzrost, partner, Rinke, dzieci, filmy, Instagram, Żony Hollywood - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat polskiej aktorki i modelki. Co warto wiedzieć o Katarzynie Wołejnio? Podczas swojej kariery pracowała m.in. jako modelka, można ją było też oglądać w kilku znanych produkcjach Hollywood.

Viola Kołakowska: Instagram, wiek, wzrost, dzieci

Katarzyna Wołejnio: wiek

Aktorka urodziła się 19 maja 1973 roku - w 2019 skończy 46 lat.

Katarzyna Wołejnio: wzrost

Katarzyna zalicza się zdecydowanie do grona wysokich kobiet - mierzy 173 cm.

Katarzyna Wołejnio: partner

W 2016 roku media obiegła informacja o związku Wołejnio z producentem telewizyjnym, Rinke Rooyensem. Para rozstała się jednak w 2017 roku. W połowie 2018 roku Katarzyna zaczęła się spotykać z Simonem Lorinserem, niemieckim modelem.

Katarzyna Wołejnio: filmy

Wołejnio starała się zrobić karierę w Hollywood i faktycznie udało jej się dostać role w kilku znanych produkcjach. Zadebiutowała w filmie Bad Boys II w 2003 roku, oprócz tego grała m.in. w filmach Dziś 13, jutro 30, Conan Barbarzyńca 3D czy Iceman: Historia mordercy.

Katarzyna Wołejnio: Żony Hollywood

Wzięła udział w pierwszym sezonie polskiej edycji programu Żony Hollywood, który ukazał się w 2014 roku. Program przedstawia, jak wygląda życie bogatych Polek w Hollywood.

Katarzyna Wołejnio: Instagram

Instagram Katarzyny to kasiawolejnio. Można dzięki niemu śledzić zdjęcia z jej codziennego, barwnego życia oraz licznych wyjazdów.

NAJNOWSZE