Gwiazdy

Katarzyna Dowbor znów wyremontuje domy. Elżbieta Romanowska ma powody do obaw?

2024-05-27 12:02

Katarzyna Dowbor przez lata prowadziła popularny program, w którym remontowano domy i mieszkania Polaków "Nasz nowy dom". Niespodziewanie w najnowszej edycji zastąpiła ją Elżbieta Romanowska. Dowbor wraz z początkiem nowego roku dołączyła do TVP i prowadzi poranny program stacji "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że niebawem znów zajmie się remontowaniem domów.

"Nasz nowy dom" to popularny program Telewizji Polsat, w którym ekipa remontowo-budowlana dokonuje całkowitego remontu domów i mieszkań polskich rodzin. Pierwszy odcinek wyemitowano na antenie Polsatu 29 września 2013 roku. Od samego początku gospodynią była Katarzyna Dowbor, która prowadziła 20 edycji. Niespodziewanie w maju ubiegłego roku dziennikarka i prezenterka została zwolniona z Polsatu a w 21. odsłonie reality show "Nasz nowy dom" została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską.

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie

Katarzyna Dowbor znów wyremontuje domy

Dziennikarka jednak nie załamała się stratą posady i niebawem dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie" oraz zaczęła prowadzić nowy program "Dowborowa od nowa", emitowanego na antenie Canal + Domo, w którym zapraszała widzów do swojego domu i doradzała, jak szybko i tanio odnowić zniszczone pomieszczenia, meble, czy naprawić drobne usterki. Według doniesień Press drugi sezon "Dowborowa od nowa" zostanie wyemitowany jesienią tego roku. Portal ustalił, że tym razem formuła programu nieco się zmieni. Katarzyna Dowbor nie będzie już zajmować się naprawianiem usterek we własnym domu, a ponownie zajmie się remontowaniem domów Polaków. Czy oznacza to, że Elżbieta Romanowska ma powody do zmartwień? Widzowie uwielbiali "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor w roli prowadzącej. Romanowska, choć jest doskonale znana widzom, głównie za sprawą roli kelnerki Jadźki w serialu "Ratownicy", nie miała łatwego zadania. Ostatecznie telewidzowie zaakceptowali zmianę prowadzącej. Czy teraz kiedy Katarzyna Dowbor będzie mieć własny program, w którym ponownie zajmie się remontami, "Nasz nowy dom" straci widzów?