Kasia Szklarczyk - kim jest zwyciężczyni Top Model 2018?

2018-11-27 10:30
Kasia Szklarczyk
Autor: screen instagram.com/kasiaszklarczyk screen instagram.com

Siódmą edycję Top Model wygrała piękna Kasia Szklarczyk! Kim jest ta aspirująca modelka? Swoją urodą już wcześniej zdązyła podbić świat!

Kasia Szklarczyk z Top Model - kim jest zwyciężczyni 7 edycji show? Droga na sam szczyt była bardzo trudna. Mimo że Kasia wielokrotnie pokazała, że jest profesjonalistką, w finale miała godnych siebie rywali. Walka między nimi była niezwykle wyrównana. Kasi udało się jednak pokonać Anię i Huberta i otrzymać wymarzony tytuł. Co wiemy o Kasi Szklarczyk?

Top Model 2019 - kiedy 8 edycja programu?

Kasia Szklarczyk - kim jest zwyciężczyni Top Model 7?

Kasia ma 22 lata i pochodzi z Bukowna. Jest środkowym dzieckiem z trójki rodzeństwa - ma o trzy lata starszą i o dwa lata młodszą siostrę. Z wykształcenia jest architektem wnętrz, jest bardzo kreatywna, a do jej największcyh pasji należą malarstwo i rysunek. Kasia uwielbia także sport. Wygrana w programie z pewnością otworzy jej drzwi do świata modellingu, ale nie tylko! Kasia wyznała, że chciałaby także pracować w telewizji. 

Kasia Szklarczyk - Miss World University

Uroda i charyzma Kasi dały się poznać już wcześniej! Piękna Polka reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss World University w 2017 roku. Udało jej się wówczas zdobyć tytuł 4. Wicemiss Świata Studentek.

Kasia Szklarczyk - Instagram

Instagram Kasi to kasiaszklarczyk. Zdecydowanie warto ją obserwować - zwyciężczyni Top Model ma wszelkie predyspozycje, aby podbić świat mody nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kasia dzieli się tu również zdjęciami ze swojego codziennego, prywatnego życia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE