Kasia Szklarczyk - kim jest zwyciężczyni Top Model 2018?

2018-11-27 10:30
Kasia Szklarczyk
Autor: screen instagram.com/kasiaszklarczyk screen instagram.com

Siódmą edycję Top Model wygrała piękna Kasia Szklarczyk! Kim jest ta aspirująca modelka? Swoją urodą już wcześniej zdązyła podbić świat!

Kasia Szklarczyk z Top Model - kim jest zwyciężczyni 7 edycji show? Droga na sam szczyt była bardzo trudna. Mimo że Kasia wielokrotnie pokazała, że jest profesjonalistką, w finale miała godnych siebie rywali. Walka między nimi była niezwykle wyrównana. Kasi udało się jednak pokonać Anię i Huberta i otrzymać wymarzony tytuł. Co wiemy o Kasi Szklarczyk?

Top Model 2019 - kiedy 8 edycja programu?

Kasia Szklarczyk - kim jest zwyciężczyni Top Model 7?

Kasia ma 22 lata i pochodzi z Bukowna. Jest środkowym dzieckiem z trójki rodzeństwa - ma o trzy lata starszą i o dwa lata młodszą siostrę. Z wykształcenia jest architektem wnętrz, jest bardzo kreatywna, a do jej największcyh pasji należą malarstwo i rysunek. Kasia uwielbia także sport. Wygrana w programie z pewnością otworzy jej drzwi do świata modellingu, ale nie tylko! Kasia wyznała, że chciałaby także pracować w telewizji. 

Kasia Szklarczyk - Miss World University

Uroda i charyzma Kasi dały się poznać już wcześniej! Piękna Polka reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss World University w 2017 roku. Udało jej się wówczas zdobyć tytuł 4. Wicemiss Świata Studentek.

Kasia Szklarczyk - Instagram

Instagram Kasi to kasiaszklarczyk. Zdecydowanie warto ją obserwować - zwyciężczyni Top Model ma wszelkie predyspozycje, aby podbić świat mody nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kasia dzieli się tu również zdjęciami ze swojego codziennego, prywatnego życia.

NAJNOWSZE