Karolina Włodarska - kim jest pierwsza uczestniczka drugiej edycji Big Brothera?

2019-06-16 20:14
Karolina Włodarska
Autor: screen instagram.com/karolinawlodarska91 screen instagram.com

Twórcy Big Brothera nie zasypiają gruszek w popiele! Jeszcze przed finałem pierwszej edycji reality show nie tylko poznaliśmy szczegóły emisji kolejnej, ale także wiemy już, kim będzie pierwsza uczestniczka. Co więcej, okazuje się, że Karolina Włodarska, która została wyłoniona poprzez castingi, ma już pewne powiązania z show biznesem! Co o niej wiemy?

Karolina Włodarska - kim jest pierwsza uczestniczka drugiej edycji Big Brothera? Z pewnością już niebawem zrobi się o niej głośno! Pierwsza edycja reality show po wieloletniej przerwie wystartowała wiosną 2019 roku. Druga ma rozpocząć się już jesienią! Obecnie trwają castingi, jednak niewykluczone, że kilku uczestników poznamy nieco szybciej.

Karolina Włodarska z Big Brothera - kim jest?

Karolina Włodarska urodziła się w 1991 roku (ma 28 lat) i z zawodu jest modelką związaną z agencją Rebel Models. Modelem jest także mąż Karoliny, Adrian Włodarski, z którym wzięła ślub pod koniec marca. Jak wynika z Instagrama modelki jej panieńskie nazwisko to Karolkiewicz.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej TVN7 Karolina jest pierwszą uczestniczką nowej edycji Big Brothera i została wybrana w drodze castingów. Stacja nadal jednak prowadzi castingi do nowej edycji i wciąż można się zgłosić. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy podobnie jak w pierwszej edycji przed emisją poznamy jedynie dwoje uczestników.

NAJNOWSZE