Karolina Szymczak

i

Autor: WBF

Karolina Szymczak - wiek, wzrost, mąż, dziecko, endometrioza, filmy, Brad Bitt, Instagram

2022-03-31 16:59

Karolina Szymczak to znana polska polska aktorka, którą Polacy mogą znać również jako żonę Piotra Adamczyka. Przez lata popularności pojawiała się w różnych filmach czy na salonach. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Karolina Szymczak. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Karolina Szymczak to znana polska aktorka. Wiek, wzrost, mąż, dziecko, endometrioza, filmy, Brad Bitt, Instagram to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy znają z różnych programów rozrywkowych czy mediów społecznościowych. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Karoliny Szymczak. Znajdziesz je niżej.

Piotr Adamczyk – żona, dzieci, restauracja, Magda Gessler, Hawkeye, Marvel. Kim jest?

Karolina Szymczak - wiek

Karolina Szymczak urodziła się 25 października 1991 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończy 31 lat.

Karolina Szymczak - wzrost

Ile wzrostu ma Karolina Szymczak? Według informacji dostępnych w sieci ma 176 centymetrów.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Karolina Szymczak - mąż

Mężem Karoliny Szymczak jest Piotr Adamczyk, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Para pobrała się w 2019 roku.

Karolina Szymczak - dziecko

Niektórzy zastanawiają się, czy Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk mają dziecko. Okazuje się, że nie. Wielokrotnie pojawiały się plotki o ciąży, jednak Szymczak zawsze je dementowała.

Karolina Szymczak - endometrioza

Karolina Szymczak od 13 lat zmaga się z endometriozą. To choroba u podłoża której leży rozrost błony śluzowej macicy. Często z tego powodu powstają guzki i zrosty. Sprawia to, że miesiączkowanie jest bolesne.

Karolina Szymczak - Brad Pitt

Co łączy Karolinę Szymczak i Brada Pitta? Oboje zagrali w nowym filmie Damiena Chazelle, który wyreżyserował między innymi La La Land. Produkcja nosi tytuł Babylon i trafi do kin pod koniec 2022 roku.

Karolina Szymczak - filmy

  • Hercules
  • Gwiazdy
  • Polityka
  • Diablo. Wyścig o wszystko
  • To musi być miłość

Karolina Szymczak - Instagram

Czy Karolina Szymczak prowadzi konto na Instagramie? Tak. Można ją tam znaleźć na profilu o nazwie @karolina.szymczak.