Piotr Adamczyk – żona, dzieci, restauracja, Magda Gessler, Hawkeye, Marvel. Kim jest?

2021-09-16 16:03 kru
Piotr Adamczyk
Autor: Materiały Prasowe

Piotr Adamczyk to jeden z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorów. Ma na swoim koncie wiele różnorodnych kreacji aktorskich. Co więcej, robi karierę nie tylko w Polsce. Poznajcie więcej szczegółów z życia Piotra Adamczyka.

Piotr Adamczykżona, dzieci, restauracja, Magda Gessler, Hawkeye, Marvel. To najczęściej wyszukiwane hasła związane z aktorem. Wiele osób zna go z roli Karola Wojtyły w filmach Karol. Człowiek, który został papieżem oraz Karol. Papież, który pozostał człowiekiem. Adamczyk udowodnił jednak nie raz, że na ekranie potrafi wcielić się w skrajne postaci. Co wiadomo o życiu prywatnym i zawodowym aktora? Dowiecie się więcej, czytając ten artykuł!

Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed ponad 15 lat. Pamiętacie ją taką?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Piotr Adamczyk – żona

Kim jest wybranka Adamczyka? Karolina Szymczak jest modelką i aktorką. Pojawiła się m.in. w filmie Herkules, gdzie rolę tytułową gra Dwayne Johnson.

Piotr Adamczyk – dzieci

Aktor nie ma dzieci.

Piotr Adamczyk – restauracja

Adamczyk wraz z Mariuszem Diakowskim i Dariusza Zarembą otworzył restaurację o nazwie Stary Dom.

Piotr Adamczyk – Magda Gessler

Co łączy aktora z restauratorką? Jak donoszą media Piotr Adamczyk i Magda Gessler byli w związku. Adamczyk niechętnie wypowiada się na ten temat.

Piotr Adamczyk – Hawkeye, Marvel

Aktor dostał rolę w produkcji Marvela – Hawkeye. Serial opowiada o zmaganiach tytułowego bohatera z demonami przeszłości.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE