Piotr Adamczyk – żona, dzieci, restauracja, Magda Gessler, Hawkeye, Marvel. Kim jest?

2021-09-16 16:03 kru
Piotr Adamczyk
Autor: Materiały Prasowe

Piotr Adamczyk to jeden z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorów. Ma na swoim koncie wiele różnorodnych kreacji aktorskich. Co więcej, robi karierę nie tylko w Polsce. Poznajcie więcej szczegółów z życia Piotra Adamczyka.

Piotr Adamczykżona, dzieci, restauracja, Magda Gessler, Hawkeye, Marvel. To najczęściej wyszukiwane hasła związane z aktorem. Wiele osób zna go z roli Karola Wojtyły w filmach Karol. Człowiek, który został papieżem oraz Karol. Papież, który pozostał człowiekiem. Adamczyk udowodnił jednak nie raz, że na ekranie potrafi wcielić się w skrajne postaci. Co wiadomo o życiu prywatnym i zawodowym aktora? Dowiecie się więcej, czytając ten artykuł!

Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed ponad 15 lat. Pamiętacie ją taką?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Piotr Adamczyk – żona

Kim jest wybranka Adamczyka? Karolina Szymczak jest modelką i aktorką. Pojawiła się m.in. w filmie Herkules, gdzie rolę tytułową gra Dwayne Johnson.

Piotr Adamczyk – dzieci

Aktor nie ma dzieci.

Piotr Adamczyk – restauracja

Adamczyk wraz z Mariuszem Diakowskim i Dariusza Zarembą otworzył restaurację o nazwie Stary Dom.

Piotr Adamczyk – Magda Gessler

Co łączy aktora z restauratorką? Jak donoszą media Piotr Adamczyk i Magda Gessler byli w związku. Adamczyk niechętnie wypowiada się na ten temat.

Piotr Adamczyk – Hawkeye, Marvel

Aktor dostał rolę w produkcji Marvela – Hawkeye. Serial opowiada o zmaganiach tytułowego bohatera z demonami przeszłości.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE