Karmazynowe wesele odc. 1, 2, 3: Alice znajduje ciało siostry. Claire podczas jazdy autem doznaje ataku i traci panowanie nad kierownicą

2021-03-08 10:29 kg
TV
Autor: pixabay.com

Karmazynowe wesele odcinki 1-3 zostaną wyemitowane w dniach 9-11 marca o godzinie 22:45 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków!

Karmazynowe wesele odc. 1, 2, 3 - streszczenia. Współczesna Prowansja. Do rodzinnego miasta wraca po czterech latach nieobecności Alice, córka znanej restauratorki, Claire Pavane. Dziewczyna przyjeżdża wprost na ślub młodszej siostry, Sandry. Przyjęcie odbywa się w rodzinnej restauracji położonej na szczycie wysokiego, nadmorskiego klifu. Zabawę weselną przerywa jednak niespodziewana tragedia: Alice zauważa z tarasu leżące u stóp klifu zwłoki siostry. Czy Sandra popełniła samobójstwo akurat w dniu własnego ślubu? A może ktoś ją zepchnął? Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna kapitan miejscowej policji, Vincent, niegdyś chłopak Alice. Między Claire i Alice dochodzi do poważnej rozmowy. Claire wyjawia córce, co się faktycznie wydarzyło feralnego wieczoru, po którym Alice opuściła na kilka lat Francję. Tymczasem wezwany na komisariat William zapoznaje się z nagraniem znalezionym w telefonie Anthony'ego Pasquali. Vincent każe go aresztować. Claire ma za kierownicą atak choroby i w efekcie jej auto wypada z drogi.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Karmazynowe wesele - odcinek 1

Alice wraca do rodzinnego miasta na ślub siostry. Wesele odbywa się w eleganckiej restauracji z widokiem na morze. Świetną zabawę przerywa nagle śmierć panny młodej. To właśnie Alice znajduje u podnóża klifu ciało siostry. Zbadanie okoliczności tej tragedii zostaje powierzone Vincentowi, z którym niegdyś łączyły siostrę zmarłej zażyłe relacje.

Karmazynowe wesele - odcinek 2

Alice odkrywa, że ktoś podrzucił do jej torby podróżnej telefon jednego z gości, Anthony'ego Pasquali. Zapisane na urządzeniu nagranie pokazuje, że to właśnie on może być odpowiedzialny za śmierć Sandry. Zwłaszcza że mężczyzna zniknął. Dalsze wydarzenia jednak podważają tę hipotezę. Anthony zostaje bowiem znaleziony martwy... Cień podejrzenia pada na owdowiałego Williama.

Karmazynowe wesele - odcinek 3

Claire decyduje się wyjawić Alice, co naprawdę stało się owego nieszczęsnego wieczoru, po którym dziewczyna zdecydowała się na wyjazd do Australii. Wezwany na komendę William poznaje treść nagrania znalezionego w telefonie Anthony'ego. Zostaje aresztowany. Claire podczas jazdy autem doznaje ataku. Traci panowanie nad kierownicą.

NAJNOWSZE