Kanapowcy sezon 2: Magda Gessler w programie! Gwiazda Kuchennych rewolucji pomoże uczestnikom

2020-10-23 15:19 AW
Magda Gessler
Autor: Materiały Prasowe

W trzecim odcinku drugiej serii "Kanapowców" przyszedł czas na rozbieraną sesję zdjęciową, obnażającą wszelkie mankamenty ciał. Czy zrzucenie ciuchów przed atrakcyjną fotograf przyjdzie mieszkańcom Podhala równie łatwo jak jeszcze niedawno pochłanianie wielkich ilości jedzenia? Dla jednego z nich to wyzwanie okaże się najtrudniejszym w programie!

Kanapowcy sezon 2: Magda Gessler w programie. Bohaterowie zaczynają właśnie indywidualne diety. Pierwsze zetknięcie ze zdrowymi posiłkami przyprawiają "Kanapowców" o mdłości. Z pomocą przyjdzie Magda Gessler. Spotkanie z największym autorytetem kulinarnym w Polsce wprawi bohaterów w osłupienie, tym bardziej, że znana z surowych ocen i nieuznająca kompromisów restauratorka oceni ich kulinarne umiejętności.

Kanapowcy sezon 2: Magda Gessler w programie

Zanim jednak do tego dojdzie, Łukasz, Andrzej, Krystian, Patryk i Piotrek pochwalą się rarytasami, które dotychczas darzyli największą miłością. Jak na mocne słowa Magdy Gessler zareagują Kanapowcy? I co sprawi, że po restauracji zacznie latać jedzenie?Premierowy odcinek w najbliższą sobotę o godz. 22:15 na antenie TTV. Za tydzień z kolei restauratorka zaprosi Podhalan do kuchni. Czy wspólne gotowanie sprawi, że Kanapowcy zaczną bardziej przestrzegać swojej diety?

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE