Kacperek z Rodzinki.pl ma sobowtóra. Nie uwierzycie - to dziewczyna!

2021-11-19 12:27 ek
Mateusz Pawłowski
Autor: TOMASZ RACZEK/EastNews

Rodzinka.pl to bez dwóch zdań uwielbiany serial przez tysiące polskich widzów. Jego pierwszy odcinek został wyemitowany w 2011 roku, jednak w 2020 ze względu na analizę wyników, produkcja postanowiła zakończyć jego emisję. Nie da się ukryć, że od początku serce widzów skradł serialowy Kacperek, czyli Mateusz Pawłowski. Nie uwierzycie - aktor ma sobowtóra, którym jest dziewczyna!

Rodzinka.pl to serial, który był emitowany na antenie TVP2 od 2011 do 2020 roku. Opowiada o pięcioosobowej rodzinie Boskich, która mieszka w domu w Warszawie. Panią domu jest Natalia, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, natomiast jej mężem jest architekt Ludwik, czyli Tomasz Karolak. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). To właśnie Kacperek od początku skradł serce wielu osób, nie tylko ze względu na wiek, ale także urok osobisty. Zaczynając przygodę z serialem miał 7 lat i to właśnie z tamtym okresem kojarzy się wszystkim najbardziej. Kiedy wydoroślał i osiągnął wiek nastolatka, wiele osób nie mogło uwierzyć, że nie jest już małym Kacperkiem, tylko młodym mężczyzną.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Sonda
Oglądaliście serial "Rodzinka.pl"?

Kacperek z Rodzinki.pl - sobowtór

Podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra, czyli osobę która jest do nas bardzo podobna. Tak jest również w przypadku serialowego Kacperka, w którego wciela się Mateusz Pawłowski. Jego sobowtórem jest... dziewczyna z Tik Toka, czyli Marta Kożuchowska, która w muzycznej aplikacji figuruje pod nazwą @o_ezu. Internauci pod prawie każdym materiałem dziewczyny, komentują że wygląda jak kopia serialowego Kacperka z serialu Rodzinka.pl. Wskazują na to przede wszystkim jej rysy twarzy, uśmiech oraz brązowe oczy i włosy. Sprawdźcie to sami! Czyż nie wyglądają jak dwie krople wody?

Mateusz Pawłowski - kim jest?

Mateusz Pawłowski to aktor młodego pokolenia. Zdobył ogólnopolską rozpoznawalność dzięki serialowi Telewizyjnej Dwójki - Rodzinka.pl. To właśnie tam od 2011 do 2020 roku wcielał się w rolę Kacpra Boskiego. Gdy miał zaledwie cztery lata, uczestniczył w programie Elżbiety Skrętowskiej - Mini szansa. Mateusz urodził się 3 czerwca 2004 w Warszawie. Jest synem Katarzyny Majchrzak-Pawłowskiej i Mariusza Pawłowskiego. Ma młodszą siostrę Natalię.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE