Już nie żyjesz - sezon 3 będzie ostatnim! Kiedy nowe odcinki serialu Netflixa?

2020-07-07 16:14 aw
Już nie żyjesz
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Szukając kierowcy, który zabił jej męża, pewna porywcza wdowa zaprzyjaźnia się z ekscentryczną optymistką skrywającą szokującą tajemnicę. Tak rozpoczyna się fabuła serialu Netflixa Już nie żyjesz, którego pierwszy sezon ukazał się 3 maja 2019 roku. Produkcja ta cieszyła się bardzo dużą popularnością, dlatego Netflix zaledwie kilka miesięcy później zamówił drugi sezon serialu.

Już nie żyjesz - sezon 3 powstanie, jednak niestety będzie to zarazem pożegnanie z nietuzinkowymi bohaterkami. Sezon drugi ukazał się na początku maja 2020, a Netflix zaledwie miesiąc później poinformował o swojej decyzji odnośnie do kontynuacji produkcji. Już nie żyjesz okazał się doskonałym wyborem castingowym dla wcielającej się w główną bohaterkę Christiny Applegate, która za rolę Jen została nominowana do nagrody Emmy, Satelite i Złotego Globu.

Już nie żyjesz - sezon 3. Kiedy nowe odcinki serialu?

Mimo że serial cieszy się nadal ogromną popularnością i zbiera bardzo dobre opinie zarówno wśród widzów, jak i krytyków, Netflix podjął ostateczną decyzję o zakończeniu produkcji zaledwie po trzech sezonach. Jak podaje serwis RadioTimes, Liz Feldman, twórczyni serialu, miała na ten projekt dokładnie taki pomysł. Przedstawiciele Netflixa zapowiedzieli z kolei, że dla nich jest to dopiero początek współpracy z Fieldman, która zostanie zatrudniona do kolejnych produkcji.

Data trzeciego sezonu nie została jeszcze ujawniona, jednak biorąc pod uwagę, że między pierwszym a drugim sezonem minął niemal dokładnie rok, możemy spodziewać się, że trzeci sezon Już nie żyjesz ukaże się na początku maja 2021 roku.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE