To już pewne!

Justyna Steczkowska potwierdziła krążące plotki. "My znów razem"

2024-07-10 17:27

Justyna Steczkowska opublikowała w mediach społecznościowych wpis, który z pewnością rozbudził zainteresowanie wielu fanów. Na nagraniu widzimy wokalistkę w towarzystwie tancerza, Stefano Terrazzino. Choć piosenkarka nie zdradziła szczegółów, to zapewne wnikliwi obserwatorzy domyślili się, co zwiastuje połączenie sił Steczkowskiej i Terrazzino. O co chodzi?

Justyna Steczkowska jest znaną i cenioną polską wokalistką, która na rodzimej estradzie króluje od niemalże trzech dekad. Słuchaczy oczarowała swoją niebywałą skalą i barwą głosu, a także elegancją - Steczkowska od lat uznawana jest bowiem za ikonę stylu. W ostatnich latach piosenkarka nie tylko wydawała nowe krążki i koncertowała, ale również zasiadała w jury popularnego talent show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Od jakiegoś czasu w mediach krążyły doniesienia, iż po zmianach, jakie zaszły w ostatnich miesiącach na Woronicza, piosenkarka zniknie z programu i dołączy do obsady jurorskiej show konkurencyjnej stacji. Najnowszy wpis, który właśnie pojawił się na Instagramie wokalistki zdaje się potwierdzać plotki.

Justyna Steczkowska wzięła teściową pod opiekę. Przygarnęła też obcą rodzinę. Ujawniamy, co się dzieje w domu gwiazdy

Justyna Steczkowska nową jurorką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Na krótkim nagraniu, które Justyna Steczkowska umieściła na Instagramie widzimy ją w towarzystwie Stefano Terrazzino, który będzie nowym jurorem emitowanego na antenie Polsatu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od pewnego czasu spekulowano, iż miejsce Roberta Janowskiego, który zdecydował się opuścić program zajmie Justyna Steczkowska. Nagranie opatrzono jedynie enigmatycznym podpisem:

A my znowu RAZEM. Ale fajnie. Dobrego dnia !!!!

Oznaczenie stacji Polsat na nagraniu umieszczonym w InstaStories jednoznacznie sugeruje, że Steczkowska dołączy do składu jury 21. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która w Polsacie będzie emitowana jesienią. Przypominamy, że Steczkowska i Terrazzino występowali już wspólnie w przeszłości. W 2007 roku piosenkarka zajęła drugie miejsce w 6. edycji "Tańca z gwiazdami", w której partnerował jej właśnie Stefano Terrazzino.

Cieszycie się, że Steczkowska i Terrazzino będą jurorami najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Listen on Spreaker.