To będzie największa gwiazda tej edycji?

Maciej Zakościelny w "Tańcu z gwiazdami"? "Jest tylko o krok od podpisu"

2024-07-10 15:10

To już pewne, że jesienią Telewizja Polsat wyemituje kolejną, 15. edycję popularnego show "Taniec z gwiazdami". Choć stacja pilnie strzeże informacji dotyczących nowych uczestników, to do sieci docierają nowe informacje o potencjalnych gwiazdach, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne. Według najnowszych doniesień jedną z nich ma być znany aktor - Maciej Zakościelny.

"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów, którzy wraz z kolejną edycją tłumnie zasiadają przed telewizorami, aby dopingować swoich idoli. W ostatniej odsłonie, która zakończyła się w maju, nie brakowało emocji. Walka o Kryształową Kulę była bardzo wyrównana i do samego końca trudno było wytypować głównego faworyta do zwycięstwa. Najlepsza okazała się Anita Sokołowska, której partnerował Jacek Jeschke. W finałowym starciu pokonała Roksanę Węgiel i Michała Kassina oraz Julię "Maffashion" Kuczyńską i Michała Danilczuka. Ostatnia, 14. edycja show okazała się być ogromnym sukcesem. Nic więc dziwnego, iż stacja zdecydowała się na kontynuację programu, a widzowie zastanawiają się, kogo tym razem zobaczą na parkiecie. Niemalże pewny jest udział Majki Jeżowskiej, która sama potwierdziła tę informację w jednym z wywiadów. Najprawdopodobniej zatańczy dla nas również Karolina Gilon oraz Julię Żugaj. Głośno mówiło się także o udziale hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Najnowsze doniesienia wskazują, że w programie wystąpi także popularny kinowy amant - Maciej Zakościelny.

Wzdychała do niego cała Polska! Tak zmieniał się Maciej Zakościelny na naszych oczach!

Maciej Zakościelny wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Aktor ma być o krok od podpisu kontraktu!

Maciej Zakościelny miał już kilkukrotnie otrzymywać propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", jednak do tej pory nie zdecydował się na jej przyjęcie. Według doniesień serwisu Plotek gwiazdor kina, który popularność zyskał na początku lat 2000. dzięki roli w takich produkcjach, jak "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" czy "Listy do M. 2" miał otrzymać od produkcji bardzo lukratywną propozycję.

Maciej Zakościelny wielokrotnie dostawał propozycje od "TzG". W tej edycji też zdążył odmówić, ale nie przyjęto tego do wiadomości i jak Blanka zrezygnowała, powrócono do negocjacji na dużo lepszych warunkach. W sumie takich nie ma obecnie nikt. Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie - donosi Plotek powołując się na osobę związaną ze stacją.

Zakościelny nieco się waha, gdyż obawia się, czy jego kondycja pozwoli mu na tak wyczerpujący wysiłek związany z przygotowaniami do programu. Chcielibyście, aby Maciej Zakościelny wystąpił w "Tańcu z gwiazdami"?