Justin i Hailey Bieber - gdzie i kiedy obejrzeć serial The Biebers on Watch?

2020-05-06 9:42 EK
Justin i Hailey Bieber - gdzie i kiedy obejrzeć serial The Biebers on Watch?
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Justin i Hailey Bieber - gdzie i kiedy obejrzeć serial The Biebers on Watch?

The Biebers on Watch to nowy serial dokumentalny o życiu popularnego artysty Justina Biebera, a także jego 23-letniej żony Hailey. Pierwszy odcinek miał swoją premierę kilka dni temu. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę, a także nowe serie o życiu znanej pary? Wszystkich szczegółów na ten temat, dowiecie się z artykułu na EskaCINEMA.pl.

Niektóre gwiazdy mogą pochwalić się serialami o swoim życiu. Co ciekawe, są one bardzo popularne i chętnie oglądane przez wielu widzów. Dowodem na to, jest między innymi reality show Z kamerą u Kardashianów. Fanów popularnego piosenkarza Justina Biebera również zainteresował dokument Justin Bieber: Seasons. Jego premiera miała miejsce na platformie YouTube w styczniu 2020 roku. Dokument przedstawiał kulisty pracy artysty nad nowym albumem Changes, a także o tym, co działo się kiedy światło dzienne ujrzał krążek Purpose z 2015 roku. Dodatkowo, fani mogli dowiedzieć się o depresji, a także o jego małżeństwie z Hailey Baldwin. Jak wiadomo, para w 2018 roku wzięła ślub cywilny, a rok później przypieczętowali swoją miłość w kościele. Po bardzo dobrze przyjętym dokumencie na YouTube, przyszła kolej na nowość. Ta wiadomość z pewnością ucieszy niejednego fana wokalisty i jego żony modelki. Justin i Hailey Bieber mają swój 12-odcinkowy serial, którego tytuł brzmi The Biebers on Watch. Opowiada przede wszystkim o prywatnym życiu znanej pary. 26-letni wokalista, razem ze swoją 23-letnią żoną, zapraszają swoich fanów do domu, gdzie usłyszeć można ich intymne rozmowy, a także życie prywatne. W serialu można zobaczyć również jak spędzają swój wolny czas z rodziną oraz z przyjaciółmi.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Biebers on Watch - kiedy i gdzie obejrzeć?

Serial The Biebers on Watch swoją premierę miał kilka dni temu, bo w poniedziałek 4 maja 2020 roku. Został opublikowany na Facebooku artysty. Pierwszy odcinek pokazuje życie Justina i Hailey Bieber podczas kwarantanny, którą spowodowała pandemia koronawirusa. Wszystkie odcinki serialu o artyście i jego żonie będą dostępne na platformie Facebook Watch - najłatwiej jest je znaleźć, odwiedzając oficjalny fanpage Justina Biebera. Będą pojawiały się trzy razy w tygodniu: w każdy poniedziałek, środę i piątek około godziny 18.00 czasu polskiego.

Będziecie oglądać nowy serial o Justinie i Hailey Bieber? Dajcie koniecznie znać w sondzie poniżej.

NAJNOWSZE