Joe Bastianich na planie MASTERCHEF [WYWIAD]

2012-11-04 11:18
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Joe Bastianich - juror amerykańskiej i włoskiej edycji ,,MasterChef" będzie gościem specjalnym polskiej edycji programu. Odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć już w nadchodzącą niedzielę, 4 listopada, o godzinie 20:00 na antenie TVN.


Program ,,MasterChef" doczekał się kilkudziesięciu lokalnych edycji, emitowany jest w ponad 100 kanałach na całym świecie. Skąd taka popularność kulinarnych zmagań amatorów?

Większość ludzi samodzielnie przygotowuje swoje jedzenie i często wymyśla własne przepisy. ,,MasterChef" jest o umiejętności odnalezienia przyjemności w przygotowywaniu potraw oraz w ich smakowaniu. Dodajemy do tego wymiar lokalny w edycjach krajowych, ludzie podglądają nowe sposoby na podanie tradycyjnych potraw z ich kraju. Poza tym w każdej edycji widzimy historie ludzi, którzy zgłosili się do programu. To nie są kucharze, to ludzie, którzy robią kariery, są studentami, pracownikami fizycznymi, szefami, a w programie stoją ramię w ramię i konkurują w ukochanej dziedzinie. Dlatego każda edycja programu wciąga już od pierwszego odcinka.


W czasie pracy nad amerykańskim i włoskim ,,MasterChefem" spotkałeś jakieś wybitne talenty, które zapadły Ci w pamięć?

Wszyscy uczestnicy byli naprawdę utalentowani. Znaczna ich większość teraz zresztą pracuje w restauracjach. Między innymi w jednej z moich, w Nowym Jorku, pracuje Sheetal, z amerykańskiego ,,MasterChefa". Natomiast kilkoro uczestników
z włoskiej edycji zostało zatrudnionych przez moje restauracje we Włoszech.


Jak oceniasz polskich uczestników ,,MasterChefa"?

Są rewelacyjni! Świetnie poradzili sobie z zadaniem, które dla nich przygotowałem, dania, które zaprezentowali były na prawdziwie światowym poziomie.

Dostrzegłeś jakiś wybitny talent?

Tu są same talenty! (śmiech)


Emisja programu ,,MasterChef" z udziałem Joe Bastianicha w niedzielę, 4 listopada, o godzinie 20:00 na antenie telewizji TVN .


P.D

źródło/fot - materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE