Jeszcze nigdy - sezon 2. Data premiery ogłoszona!

2021-06-18 10:12
Jeszcze nigdy
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Jeśli chodzi o seriale stworzone z myślą o nastolatkach, w ostatnich latach Netflix nie ma sobie równych, a produkcji z gatunku 'coming of age' na platformie powstaje mnóstwo. Nowością, która miała swoją premierę pod koniec kwietnia 2020, jest serial Jeszcze nigdy stworzony przez aktorkę, pisarkę i producentkę Mindy Kaling. Historia przedstawiona w serialu jest częściowo inspirowana jej własnym doświadczeniami.

Jeszcze nigdy - sezon 2 powstanie? Kiedy fani produkcji mogą liczyć na kolejne odcinki serialu Netflixa? Jeszcze nigdy opowiada perypetie Devi Vishwakumar -  amerykańska nastolatka o indyjskich korzeniach chce wyjść na prostą i wieść życie 'typowej dziewczyny'. Jednak przyjaciele, rodzina i uczucia wcale jej tego nie ułatwiają.

Jeszcze nigdy - sezon 2 powstanie? Co wiadomo o ewentualnej kontynuacji?

Aktualizacja: Drugi sezon serialu zadebiutuje na Netfliksie już 15 lipca 2021 roku.

Pierwszy, składający się z 10 odcinków, sezon serialu ukazał się na Netflix 27 kwietnia. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, co więcej, zyskała zdecydowaną przychylność krytyków. Z pewnością spora w tym zasługa twórczyni serialu, która losy głównej bohaterki oparła na swoich własnych doświadczeniach z okresu dorastania.

Póki co twórcy nie określili jeszcze, czy serial doczeka się kontynuacji, a z racji tego, że jest on oparty na oryginalnym scenariuszu, najprawdopodobniej chcą sprawdzić, jaki jest odbiór Jeszcze nigdy. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe opinie, możemy spodziewać się, że Netflix nie poprzestanie na jednym sezonie produkcji. Trudno jednak na razie określić, kiedy serial mógłby powrócić na platformę - nie nastąpi to raczej wcześniej niż wiosną 2021 roku. Wiele zależy także od tego, w jakim etapie produkcji są ewentualne nowe odcinki i na ile twórcy rozpoczęli już prace nad pisaniem scenariusza. Obecnie dużą niewiadomą stanowi także niestety trwająca pandemia, która uniemożliwia aktorom i ekipie wejście na plan filmowy.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE