Jeden z dziesięciu - strażak najlepszym uczestnikiem w historii. Jego wizytówka jest hitem sieci!

2021-10-20 11:48 Ewelina Kulasza
Jeden z dziesięciu
Autor: screen z YouTube/Najlepsze polskie programy

Jeden z dziesięciu to teleturniej, który nadawany jest w Telewizji Polskiej najdłużej, ponieważ aż od 1994 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością, a w odcinkach przejawia się co chwilę wielu, ciekawych uczestników. Teraz okazuje się, że najlepszym bohaterem programu okazał się... strażak, który lubi mieszkać z mamą. Jego wizytówka jest hitem w internecie!

Jeden z dziesięciu to program, który nadawany jest na antenie Telewizji Polskiej od 1994 roku. Teleturniej cały czas może pochwalić się sporymi wynikami oglądalności, a niedawno widzowie byli świadkami pojawienia się kolejnej, dokładnie 126. edycji show. Gra w Jeden w dziesięciu składa się z trzech etapów. W pierwszym uczestnicy otrzymują po dwa pytania i jeśli przynajmniej na jedno z nich odpowiedzą poprawnie, mają szansę przejść do kolejnego etapu. W kolejnej części zawodnicy otrzymują pytania od prowadzącego - Tadeusza Sznuka, a następnie sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiedzieć na kolejne. Następnym etapem jest finał, podczas którego zawodnicy odpowiadają na pytania na zasadzie 'kto pierwszy ten lepszy'. Następnie mogą odpowiadać na pytania sami lub przekazać je przeciwnikowi. Wygrywa ten, kto zachowa choć jedną szansę z trzech możliwych.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Jeden z dziesięciu - strażak w programie

Wśród uczestników najnowszej edycji teleturnieju Jeden z dziesięciu, znalazł się Piotr Kucharczyk, młody strażak ze Starachowic. Mężczyzna dzięki zdobytym punktom stał się finalistą 11. odcinka, a jego popularność wzrosła w mgnieniu oka. To wszystko nie przez zajście w odcinku tak daleko, lecz wizytówkę, która została wyemitowana w telewizji. Strażak zaskoczył wszystkich informacjami o sobie, a dokładniej o tym co lubi jeść, gdzie mieszka oraz co posiada.

Piotr Kucharczyk ze Starachowic. Strażak. Mam aksolotla, patyczaki, dwa ślimaki, dwa psy, dwa koty i dwa zakola. Lubię jeść pizzę z ananasem i mieszkać z mamą na wsi.

Uczestnik swoją wizytówką rozbawił internautów, dzięki czemu stała się ona prawdziwym hitem w sieci! Poniżej możecie obejrzeć, jak Piotr Kucharczyk przedstawił się w teleturnieju. Co ciekawe, finalista 11. odcinka mimo iż pomylił się na pytaniu z zaimkiem, to w przeszłości a dokładniej w podstawówce był trzykrotnym mistrzem ortografii.

Sonda
Oglądasz "Jeden z dziesięciu"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE