Jarosław Jakimowicz - aktor, dzieci, wiek, żona, książka, wzrost, Instagram

2019-11-19 20:21 kw
Jarosław Jakimowicz
Autor: wbf

Pytanie na śniadanie extra to cykl, który emitowany jest od poniedziałku do soboty, zaraz po Pytaniu na śniadanie. Ostatnio pojawiły się informacje, że Jarosław Jakimowicz został nowym prowadzącym programu. To aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak: Młode wilki, Złotopolscy, Na dobre i na złe czy też Poranek kojota. Oprócz występów w filmach i serialach, Jakimowicz brał udział w Big Brotherze, którego wygrał. Sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o aktorze.

Jarosław Jakimowicz - aktor, dzieci, żona, książka, wzrost, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Jakimowicz urodził się 17 lipca 1969 roku w Kutnie. Ukończył Technikum Mechaniczne w Warszawie, a następnie przez kilka lat mieszkał oraz pracował w Niemczech. Jego przygoda z aktorstwem rozpoczęła się w 1995 roku, kiedy zadebiutował w filmie Jarosława Żamojdy - w Młodych Wilkach.

Jarosław Jakimowicz - aktor

Debiut w Młodych wilkach przyniósł Jakimowiczowi sporą popularność. Produkcja okazała się sukcesem, dzięki czemu dwa lata później światło dzienne ujrzała jej kontynuacja. Aktor ma na koncie występ w takich filmach jak: Nic śmiesznego, Poranek kojota, Job, czyli ostatnia szara komórka oraz Wyjazd integracyjny. Gwiazdora mieliśmy również okazję oglądać w serialach: Złotopolscy, Na dobre i na złe czy też Pierwsza miłość.

Jarosław Jakimowicz - wiek, wzrost

Jakimowicz urodził się lipca 1969 roku. Ma 50 lat i 188 cm wzrostu.

Jarosław Jakimowicz - żona, dzieci

Aktor w 1998 roku poślubił malarkę Joannę Sarapatę. Dwa lata później urodził się ich syn Jovan. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, przez co w 2010 roku rozwiedli się. W 2016 roku Jakimowicz ożenił się z Katarzyną.

Jarosław Jakimowicz - książka

Jakimowicz w tym roku wydał autobiografię, którą zatytułował Życie jak film. Opowiedział w niej o używkach, kulisach show-biznesu, podróżach, samotności oraz miłości.

Jarosław Jakimowicz - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @jaroslaw.jakimowicz.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#wojtekzieliński DZIĘKUJĘ 😃 #jakimowicz Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)
NAJNOWSZE