Jan Kliment skomentował wynik finału Tańca z Gwiazdami: Ch*j im w d*pę, ja... [WIDEO]

2021-10-26 15:16 kg
Jan Kliment
Autor: wbf

W poniedziałek 25 października 2021 roku na antenie Polsatu wyemitowany został finał dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami. W ostatnim odcinku show o Kryształową Kulę walczyli Magdalena Kajra Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Więcej głosów otrzymał aktor i to właśnie on został zwycięzcą 12. odsłony Dancing with the Stars. Wynik finału nie wszystkim przypadł do gustu. Jan Kliment w skandaliczny sposób wyraził swoje niezadowolenie...

Jan Kliment skomentował wynik finału Tańca z Gwiazdami. W dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami udział wzięli: Piotr Mróz, Magdalena Kajra Kajrowicz, Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Kinga Sawczuk, Izabela Małysz, Radosław Liszewski, Wojciech Fit Oldboy Węcławowicz oraz Denis Urubko. Taneczne show wygrać może jednak tylko jedna para. Tym razem najwięcej głosów od widzów otrzymali Piotr Mróz oraz Hanna Żudziewicz i to właśnie oni zgarnęli Kryształową Kulę. Jan Kliment, który trzymał kciuki za Kajrę, po ogłoszeniu wyników nie krył swojego niezadowolenia. Sprawdźcie szczegóły. 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Jan Kliment skomentował wynik finału Tańca z Gwiazdami

Za nami wielki finał dwunastej odsłony Tańca z Gwiazdami, podczas którego zdecydowanie nie brakowało emocji. Finałowe pary - Magdalena Kajra Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wykonali po trzy finałowe tańce, którymi udowodnili, że zasłużyli na występ w ostatnim odcinku show. Nie zabrakło gości specjalnych - wydarzenie uświetnili: Alicja Majewska, Michał Szpak, Doda oraz zespół Kombi. Najważniejszym momentem finału niewątpliwie było jednak ogłoszenie werdyktu. Więcej głosów zdobyli Piotr i Hania i to właśnie oni otrzymali nagrody pieniężne oraz Kryształową Kulę. 

Po ostatnim odcinku 12. edycji Dancing with the Stars na Facebooku programu prowadzona była transmisja na żywo, dzięki której mogliśmy zajrzeć za kulisy tanecznego show. To właśnie wtedy uwieczniony został moment, kiedy Jan Kliment przytula Kajrę i w niecenzuralnych słowach komentuje wynik finału. Jak można się domyślać, jego słowa skierowane były do wygranej pary - Piotra i Hani. Wideo z jego skandaliczną wypowiedzią znajdziecie poniżej. Kontrowersyjny fragment zaczyna się ok. 0:58.

Tancerz był zupełnie nieświadomy tego, że jest nagrywany. Szybko zauważyła to jednak jego żona, Lenka, której przerażoną minę widać na wideo. 

Sonda
Wypowiedź Jana Klimenta uważasz za skandaliczną?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE