James Michael Tyler nie żyje. Gunther z "Przyjaciół" miał 59 lat

2021-10-25 8:30 kg
James Michael Tyler
Autor: PAUL ZIMMERMAN/Getty AFP/East News

Media obiegła bardzo smutna informacja. Zmarł aktor James Michael Tyler, którego widzowie świetnie znają z roli Gunthera w uwielbianym serialu Przyjaciele. Miał 59 lat.

James Michael Tyler nie żyje. James Michael Tyler odszedł w niedzielę 24 października 2021 roku w swoim domu w Los Angeles. O jego śmierci poinformował menedżer Toni Benson. Gwiazdor Przyjaciół od 2018 roku zmagał się z zaawansowanym rakiem prostaty, który niestety rozprzestrzenił się również na kości. Aktor zmarł w wieku 59 lat.

James Michael Tyler nie żyje. Miał 59 lat

James Michael Tyler największą popularność zdobył rolą Gunthera w serialu Przyjaciele. Jego bohater pracował jako kelner oraz menedżer w kawiarni Central Perk i podkochiwał się w Rachel, którą grała Jennifer Aniston. Gunther pojawił się w aż 150 odcinkach hitowego serialu. James Michael Tyler miał również na koncie role w takich produkcjach jak: Sabrina, nastoletnia czarownica, Modern Music, Scrubs, The Gesture and the Word, Just Shoot Me! oraz Processing. 

Spore zmiany na grobie Wiesława Gołasa. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE