Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki - jak się skończą losy bohaterów?

Jak skończy się serial Zranione ptaki? Streszczenie finałowego epizodu

2022-12-28 15:06

Zranione ptaki to serial, który codziennie przyciąga przed ekrany sporą rzeszę widzów. Tym samym wiele osób zastanawia się, jak zakończą się losy ich ulubionych bohaterów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na temat ostatniego odcinka hitu znad Bosforu i kiedy możemy spodziewać się finału Zranionych ptaków.

Zranione ptaki to telenowela, którą od poniedziałku do piątku można oglądać na antenie stacji TVP2. Telewizja Polska emituje serial już kilkanaście tygodni, a więc dużo fanów tej produkcji zaczęło się zastanawiać, jak długo jeszcze potrwa. Liczba odcinków to bardzo często poszukiwana informacja przez fanów wszelkich tureckich seriali, które cieszą się w naszym kraju popularnością. Fani Zranionych ptaków chcą również wiedzieć, jak skończy się ich ulubiona telenowela. Postanowiliśmy sprawdzić, czy wiadomo już, co wydarzy się w ostatnim odcinku oraz kiedy zostanie wyemitowany.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

Zranione ptaki - jak się skończy serial?

Streszczenie ostatniego odcinka Zranionych ptaków prezentuje się następująco: Levent jest zszokowany faktem, że to Hülya odpowiada za śmierć jego żony Rany i zaginięcie synka. W obawie przed gniewem szwagra, Hülya w popłochu opuszcza rezydencję. Przed odejściem spycha Asli ze schodów. Dziewczyna nie odnosi poważnych obrażeń, lecz w wyniku upadku traci dziecko. Ojciec Mine odpuszcza córce. Obiecuje, że nie będzie zmuszał jej do małżeństwa, ani też narzucał stylu życia. Dogan zbiera się na na odwagę i wyznaje Mine swoje uczucia. Levent i Meryem jadą jednak za nią w nadziei, że doprowadzi ich do Melis i Ömera. Cemil każe też policji namierzyć numer kobiety. Ekipy docierają do magazynu, w którym Melis przetrzymuje Ömera i odcinają jej drogę ucieczki. Hülya bezskutecznie próbuje przekonać Leventa, co do swojej niewinności. Obie kobiety zostają aresztowane. Ülviye zwalnia Asli. Dziewczyna odchodzi z rezydencji. Levent i Meryem pobierają się.

Zranione ptaki - kiedy finał? Ile odcinków ma serial?

W początkowej fazie emisji serialu sporo było zamieszania dotyczącego liczby odcinków Zranionych ptaków. Jak można przeczytać w programie TVP, polska emisja serialu będzie liczyć 202 odcinki. Finałowy epizod Zranionych ptaków obejrzymy 6 stycznia 2023 roku. Produkcja, która zastąpi turecki hit to Akacjowa 38 - serial hiszpański.

Sonda
Twoja ulubiona postać z serialu "Zranione ptaki" to?
Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51