Ida Nowakowska

i

Autor: AKPA Ida Nowakowska będzie jurorką "Tańca z gwiazdami"?

Taniec z gwiazdami

Ida Nowakowska w jury "Tańca z gwiazdami"? "To jest mój świat"

2024-05-06 11:22

Ida Nowakowska jest znaną polską tancerką i prezenterką. Szerszej publiczności dała się poznać, kiedy w 2018 roku nawiązała współpracę z Telewizją Polską. Na antenie publicznego nadawcy prowadziła nie tylko poranny program śniadaniowy "Pytanie na Śniadanie", ale również inne formaty rozrywkowe, jak "The Voice Kids" czy "You Can Dance – Nowa generacja". Wraz z początkiem roku zakończyła współpracę z TVP. Co zamierza teraz robić? Czy zobaczymy ją w roli jurorki "Tańca z gwiazdami"?

Ida Nowakowska z tańcem związana jest od najmłodszych lat. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie i zdobyła tytuł najlepszej absolwentki szkół baletowych w Polsce. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych prowadziła szkołę taneczną Axial Pointe School of Contemporary Ballet w Los Angeles. Występowała na deskach teatrów muzycznych w Warszawie, między innymi w Teatrze Roma oraz Studio Buffo Janusza Józefowicza, a także w nowojorskim Metropolitan Opera w La Bayadere.

Ida Nowakowska o talentach swojego synka. Maksymilian będzie gwiazdą telewizji?

Ida Nowakowska będzie jurorką w "Tańcu z gwiazdami"?

Tancerka i prezenterka od 2018 roku związana była z Telewizją Polską. Widzowie pokochali jej energię, jaką emanowała podczas prowadzenia "Pytania na śniadanie" oraz innych programów rozrywkowych stacji. Niestety, na początku roku Ida Nowakowska, podobnie, jak wielu innych dziennikarzy i prezenterów związanych dotąd z publicznym nadawcą, pożegnała się z posadą. Od tamtej pory jest gotowa podjąć nowe wyzwania zawodowe. Jak przyznała w jednym z wywiadów, na brak propozycji nie narzeka. Czy będziemy zatem mogli ją zobaczyć w roli jurorki show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami"? Zdaje się, że ta rola byłaby dla Idy Nowakowskiej idealna! Nowakowska wygrała kilka konkursów tańca, brała również udział w pierwszej edycji show stacji TVN "You Can Dance – Po prostu tańcz", a następnie była jurorką jego 9. edycji.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Nowakowska wyznała, że po rozstaniu z Telewizją Polską nie narzeka na brak propozycji zawodowych.

Już dostałam bardzo dużo fajnych propozycji, więc będę bacznie rozpatrywać każdą, aby wszystko było super - powiedziała prezenterka.

Podkreśliła, że czekają na nią inne, bardzo ekscytujące zawodowe wyzwania:

Różne, bardzo ciekawe, łączące taniec, śpiew, aktorstwo, bo w tych dziecinach jestem wykształcona i pracuję profesjonalnie od 8. roku życia. […] Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni - powiedziała Ida.

Zapytana o to, czy rozważa możliwość podjęcia pracy w roli jurorki "Tańca z gwiazdami", tancerka odpowiedziała:

Już mnie o to pytali! Oczywiście, gdziekolwiek jest w nazwie taniec, to ja z wielką przyjemnością pójdę, bo to jest mój świat, który znam dokładnie i to są programy, które bardzo cenie, natomiast nie tylko tańcem Ida Nowakowska żyje i ma inne rzeczy, które robi w życiu - wyznała.

Myślicie, że niebawem zobaczymy Idę Nowakowską w roli jurorki kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?