To on zastąpi Norbiego w Kole fortuny. Kim jest Błażej Stencel?

i

Autor: Instagram - @blazej_stencel, akpa, canva

rewolucja

To on zastąpi Norbiego w "Kole fortuny". Kim jest Błażej Stencel?

2024-05-10 11:43

W TVP panuje istna rewolucja. Wiele programów i teleturniejów przeszło odświeżenie i zaszły w nich ogromne zmiany. Nie ominęło to również "Koła Fortuny". Wiadomo już, że Norbiego - dotychczasowego prowadzącego - zastąpi Błażej Stencel. Kim jest i co nim wiemy?

Norbi najpierw zastąpił Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?", a później zamienił się na miejsca z Rafałem Brzozowskim i tak stał się prowadzącym "Koło fortuny". Okazuje się, że teraz jego miejsce zajmie Błażej Stencel. Kim jest nowy prowadzący popularnego teleturnieju? Co o nim wiemy? Sprawdzamy!

"Koło fortuny", „Jeden z dziesięciu” i "Jaka to melodia" z poprzednimi prowadzącymi? Znamy nazwiska!

Błażej Stencel jako prowadzący "Koło fortuny"

Błażej Stencel urodził się w 1993 roku. Z wykształcenia jest aktorem. Jego kariera nabiera prawdziwego tempa. Na swoim koncie ma role w produkcjach: "O mnie się nie martw", "W rytmie serca", "Paradiso", "Ojciec Mateusz", "Na sygnale", "Domek na szczęście", "Polowanie na ćmy", "Pokolenie Ikea", "Sługa Narodu" czy "Powstaniec 1863". Błażej został wybrany na prowadzącego "Koło fortuny" w ramach projektu "Włącz się! Zmieniajmy się razem". Jak donosi "Plejada". To właśnie Błażej zachwycił jurorów castingu, którzy obsadzili go w roli prowadzącego "Koło fortuny". "Trochę byłem zestresowany, więc poczekałem, aż inni się "uruchomią", i okazało się, że moi konkurenci są wyjadaczami. Przyszła kolej na mnie. Jedyne, co powiedziałem, to, że wyjeżdżam do Kosowa i mam nadzieję, że będę mógł z tego państwa przeprowadzić dla TVP pierwszą relację" - mówił o sobie Błażej w materiale "tvp.info". "Zachwycił nie tylko prezencją czy poprawną dykcją, ale przede wszystkim charyzmą i luzem. On ma predyspozycje na świetnego prezentera, który będzie uwielbiany przez tłumy. Gdy pojawił się na castingu, w TVP od razu wiedzieli, że na ich oczach rodzi się nowa gwiazda" - przekazał "Plotek". Okazuje się, że Izabella Krzan również zostanie zastąpiona. "Party" przekazało informację o tym, że zastąpić Krzan ma znana wszystkim pogodynka - Agnieszka Dziekan. Wszystko wskazuje na to, że TVP zawładnęli nowi, młodzi i ambitni ludzie, co potwierdza szereg zmian. Czy ta zmiana wyjdzie na dobre? To zweryfikują widzowie i fani formatu "Koło fortuny".

Norbi z dumą pokazał swoją żonę. „Kobieta anioł”

To on zastąpi Norbiego w Kole fortuny. Kim jest Błażej Stencel?

i

Autor: Instagram - @blazej_stencel

Norbert "Norbi" Dudziuk to polski piosenkarz i prezenter radiowo-telewizyjny. Urodził się 2 maja w 1972 roku w Ostródzie. Zadebiutował w 1997 roku w albumie "Samertajm". Promującym singlem był utwór "Kobiety są gorące". Prowadził i prowadzi teleturnieje, takie jak: "Fabryka Gry, No to gramy!", "Salon gier", "Jaka to melodia?" czy "Koło fortuny". Na swoim koncie ma 6 albumów studyjnych. Ostatni z nich "5" ukazał się 12 kwietnia 2018 roku.

Tyle zarabia Norbi. Jego wynagrodzenie za Koło Fortuny ma pięć zer!

Norbi stracił ogromne pieniądze. Po latach ujawnił bolesną prawdę