Izabela, królowa Hiszpanii

i

Autor: Materiały TVP

Izabela, królowa Hiszpanii - co zastąpi serial? Znamy nowy tytuł

2023-03-20 14:43

Izabela, królowa Hiszpanii to produkcja, którą widzowie Telewizji Polskiej mogli oglądać od kilku miesięcy. Europejski serial dobiega jednak końca i już wkrótce fani pożegnają się z ulubionymi bohaterami. Wiadomo jednak, jaki nowy serial pojawi się na antenie TVP2. Jaki tytuł już wkrótce zobaczy polska publiczność?

Izabela, królowa Hiszpanii to kolejna produkcja, która podbiła serca widzów. TVP od pewnego czasu stawia nie tylko na tureckie hity, ale również na inne seriale, które również cieszą się dużym zainteresowaniem. Dla fanów, którzy liczyli na wiele tygodni nowych odcinków Izabeli, królowej Hiszpanii mamy, mamy złe informacje. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału. Wielki finał serialu zostanie wyemitowany w środę 22 marca o godzinie 22:35 w TVP2. Wiadomo jednak, jaka nowa produkcja pojawi się na antenie stacji. Fani wcześniejszego serialu będą usatysfakcjonowani. O jaki tytuł chodzi? Niektórzy już mieli okazję go poznać!

#BringBackAlice - nowy serial HBO Max, który opowie historię zaginionej nastolatki

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Nowy serial w TVP2

Produkcją, która zajmie miejsce Izabeli, królowej Hiszpanii, będzie La Bandida. To meksykańska telenowela, która w 2020 roku już podbiła serca polskich widzów. Każdego wieczoru przyciągała przed telewizory tysiące osób. Teraz produkcja wraca do TVP. O czym jest serial?

La Bandida - opis

La Bandida to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE