Inter – Real Madryt 2021 - stream online i transmisja TV na żywo z Ligi Mistrzów

2021-09-15 9:27 Adrian Rybak
Piłka nożna w SP4
Autor: pixabay.com

Inter – Real Madryt to spotkanie pierwszej kolejki Ligi Mistrzów 2021/2022. Kibice już czekają na pierwszy gwizdek spotkania. Wszyscy zastanawiają się, czy będzie transmisja w telewizji oraz czy mecz będzie można obejrzeć online. Postanowiliśmy to sprawdzić i odpowiadamy na wszystkie te wątpliwości.

Inter – Real Madryt 2021 - stream online i transmisja TV na żywo z Ligi Mistrzów. Inter Mediolan – Real Madryt to jedno z najciekawszych spotkań Ligii Mistrzów 2021. Drużyna z Włoch zmierzy się z jednym z najlepszych klubów z Hiszpanii. Spotkanie odbędzie się w środę 15.09.2021. Mecz będzie emocjonujący, ponieważ to jeden z pierwszych spotkań długo wyczekiwanej Ligi Mistrzów. Sezon tych rozgrywek to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. Przed nami kolejne miesiące emocjonujących spotkań, a mecz Inter Mediolan - Real Madryt będzie jedynie rozgrzewką przed prawdziwymi emocjami. Żaden fan Ligi Mistrzów nie chce jednak przegapić tego spotkania. O której godzinie i gdzie oglądać mecz? Odpowiadamy niżej.

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

Inter - Real Madryt 2021. Transmisja w TV

Mecz Inter - Real Madryt będzie można obejrzeć na w telewizji. Transmisja będzie trwała od godziny 20:50 i będzie można ją znaleźć na kanale telewizyjnym TVP1. To jednak nie jedyna opcja. Kibice mogą zdecydować się także na transmisję na kanale Polsat Sport Premium 1.

Mecz Inter - Real Madryt. Transmisja online

Mecz Inter - Real Madryt to mecz, który można obejrzeć także online. Spotkanie transmitowane będzie też na stronach internetowej sport.tvp.pl oraz polsatgo.pl. Transmisję można znaleźć także w aplikacji TVP VOD.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE