Iniemamocni 2- premiera w Polsce. Kiedy druga część hitu Disneya? ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2018-06-27 20:30

Iniemamocni 2 mają szansę stać się hitem wakacji. Powróci do nas wyjątkowa rodzinka superbohaterów. Jak myślicie, bardzo się zmienili? Od premiery pierwszej części minęło 14 lat! Kiedy premiera Iniemamocni 2? ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Co słychać u Iniemamocnych? Helen robi karierę zawodową w lidze antyprzestępczej, a Bob zajmuje się w domu dziećmi. Mały Jack-Jack pokazuje coraz więcej nadprzyrodzonych zdolności. I w tej sielance pojawia się szwarccharakter! Zaczyna się ostra jazda, w której musi wziąć udział cała rodzina, tylko jak tego dokonać? Jak się okaże, to nie takie proste.

Disney: premiery najbardziej oczekiwanych filmów, które musisz obejrzeć!

Iniemamocni 2: Pierwsze recenzje

Jesteśmy już po amerykańskiej premierze Iniemamocnych 2 i mamy już pierwsze recenzje. Jakie? W skrócie - film jest świetny, na miarę pierwszej części, a może nawet lepszy. Dobra akcja, fantastyczne żarty i oczywiście super fabuła. A Jack-Jacka pokochamy. Takie recenzje zachęcają, a polska premiera przed nami. Kiedy?

Iniemamocni 2: Rodzina Parrów powraca, kiedy?

Ciężko w to uwierzyć, ale od premiery Iniemamocnych minęło już 14 lat! Dlaczego Iniemamocni nic a nic się nie zestarzeli? Scenarzysta Brad Bird nie widział sensu, żeby tak komplikować historię. Nie wierzył w sukces Jack-Jacka w wieku licealnym. I wychodzi na to, że miał rację. Kiedy idziemy do kina? 13 lipca polska premiera Iniemamocnych 2. Teraz polecamy zwiastuny.

Koniec Gwiezdnych Wojen? Co dalej ze spin-offami serii?

NAJNOWSZE