IO Paryż 2024

i

Autor: Foto Olimpik/REPORTER

IO w Paryżu 2024

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - od kiedy do kiedy? Gdzie oglądać na żywo?

2024-07-10 18:03

Data Igrzysk Olimpijskich w Paryżu jest już znana, tak samo jak miejsca, w których będziemy mogli oglądać sportowców z całego świata. Oczywiście na wydarzeniu nie zabraknie Polaków, więc nic dziwnego, że wielu z was szuka informacji o transmisji w internecie. Gdzie zatem będzie można obejrzeć zmagania ze stolicy Francji na żywo? Sprawdźcie szczegóły!

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu odbywają się 26 lipca - 11 sierpnia 2024 roku. To już trzeci raz, kiedy największa impreza sportowa jest organizowana w stolicy Francji. Przypomnijmy, że Letnie Igrzyska odbywały się jeszcze w 1900 i 1924 roku, więc tegoroczne wydarzenie wraca do Paryża aż po 100 latach! Z tej okazji przygotowano wiele licznych niespodzianek i atrakcji, ale nie ma co ukrywać, że wszyscy i tak wyczekują zaciętych rywalizacji na arenach. Łącznie zaplanowano 329 konkurencji w 32 dyscyplinach, a w tym nie zabraknie aż 20 szans medalowych dla biało-czerwonych. A zatem będzie za kogo trzymać kciuki i co oglądać!

Piłkarze, którzy zostali aktorami | To Się Kręci

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - transmisja. Gdzie oglądać w TV i ONLINE?

Prawa do transmisji zdobyła oczywiście Telewizja Polska, więc to na jej kanałach pojawią się wszelkie konkurencje do obejrzenia. Będzie tego tyle, że kibice właściwie sami staną przed wyborem najlepszych transmisji dla siebie. Igrzyska Olimpijskie w Paryżu zostaną pokazane na żywo w telewizji na TVP Sport, TVP1 i TVP2. Telewizyjna transmisja głównie będzie zawierała najważniejsze momenty i wydarzenia, a także zobaczymy tam starty Polaków. Z kolei pełna transmisja z każdej dyscypliny pojawi się na stronie TVPSPORT.PL. W tym miejscu pojawią się też szczegółowe analizy, a wszelkie ciekawostki i harmonogram imprezy będą oczywiście dostępne do przeczytania na stronach Eski.