Iga Świątek - mecz na żywo. Kiedy i o której II runda Wimbledon 2021?

2021-06-29 12:15 Adrian Rybak
Iga Świątek - mecz na żywo
Autor: Gao Jing/Xinhua News/East News

Iga Świątek na Wimbledonie 2021 to duże wydarzenie dla wszystkich fanów tenisa ziemnego. Prestiżowy turniej już się rozpoczął i z nami pierwsze zwycięstwo Polki. Przed nią kolejny mecz, dzięki któremu może awansować do III rundy rozgrywek. Kiedy i o której odbędzie się spotkanie?

Wimbledon 2021 to najbardziej wyczekiwany turniej tego roku dla wszystkich fanów tenisa ziemnego. Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się w poniedziałek 28.06.2021. Jedną z uczestniczek tych prestiżowych zawodów jest Iga Świątek. Kobieta w ostatnim czasie odnosiła duże sukcesy na arenie międzynarodowej i stała się nową gwiazdą polskiego tenisa. W związku z tym Polacy mają ogromne nadzieje, że na Wimbledonie 2021 uda jej się osiągnąć duży sukces. Za nami już pierwszy mecz z udziałem Polki i udało jej się go wygrać. Tym samym awansowała do drugiej rundy Wimbledonu. Wszyscy zastanawiają się teraz, kto będzie kolejną rywalką Polki oraz kiedy odbędzie się mecz. Odpowiadamy na wszystkie pytania fanów Igi Świątek. Szczegóły poniżej.

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

Iga Świątek na Wimbledon 2021. Transmisja w TV i online

Iga Światek swoje zmagania na Wimbledonie kontynuować ma w środę 30.06.2021. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że terminarz może się zmienić, jeśli pojawią się niesprzyjające warunki pogodoweTransmisja będzie dostępna na sportowych kanałach Polsatu oraz na platformie VOD ipla.tv.

Iga Świątek - z kim zagra drugi mecz na Wimbledon 2021?

Iga Świątek zmierzy się z zawodniczką, która wygra jedno ze spotkań, które odbędzie się we wtorek 29.06.2021. Według drabinki turnieju rywalką Polki będzie zwyciężczyni meczu Marie Bouzková (Czechy) - Wiera Zwonariowa (Rosja).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE