Iga Krefft - jak zmieniała się Ula z M jak miłość? W serialu zadebiutowała 14 lat temu!

2021-06-21 13:33 AW
Iga Krefft
Autor: WBF

M jak miłość to do dziś najpopularniejszy polski serial telewizyjny, który nadal cieszy się wielomilionową widownią. W 2020 roku minęło już 20 lat, odkąd widzowie mogą śledzić losy rodziny Mostowiaków! W 2007 do licznego klanu dołączyła Ula Mostowiak, adoptowana córka Hanki i Marka, w którą wciela od lat niezmiennie wciela się Iga Krefft. Młodziutka aktorka miała wówczas zaledwie 12 lat, a przez lata emisji serialu niemal dorastała na oczach widzów M jak miłość.

Iga Krefft urodziła się 2 września 1995 roku - w 2021 serialowa Ula z M jak miłość będzie obchodzić swoje 26. urodziny. Choć gdy dołączyła do obsady kultowego serialu, miała jedynie 12 lat, nie był to jej aktorski debiut. Wcześniej wystąpiła w musicalu Akademia Pana Kleksa w warszawskim Teatrze Roma. Krefft jest bowiem obdarzona nie tylko talentem aktorskim, ale również wokalnym - na scenie występuje pod pseudonimem Ofelia, a w 2019 roku okazała się jej pierwsza płyta. Iga Krefft ma za sobą także kilka ról serialowych m.in. w serialu Diagnoza, a także rolę w filmie Sala Samobojców. Hejter. Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniała się serialowa Ula z M jak miłość!

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE