Hubert Urbański

i

Autor: Materiały Prasowe

Hubert Urbański niczym Wiedźmin! Gospodarz Milionerów zaskoczył fanów swoją przemianą

2021-12-28 9:50

Hubert Urbański zaskoczył swoich fanów na Instagramie. Gospodarz popularnego teleturnieju zmienił się nie do poznania, a jego najnowsze zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w komentarzach. Wszyscy twierdzą, że wygląda jak Geralt z Rivii. Czy teraz Wiedźmin będzie prowadził Milionerów?

Hubert Urbański niczym Wiedźmin! Gospodarz Milionerów zaskoczył fanów swoją przemianą. Huberta Urbańskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielką sławę przyniosła mu rola gospodarza popularnego teleturnieju "Milionerzy". Mogliśmy go również oglądać w programach "Taniec z gwiazdami", "Bitwa na głowy", czy "Agent-Gwiazdy". Popularny prezenter telewizyjny nie należy do osób, które bardzo często zmieniają swój wygląd. Już wielkim zaskoczeniem było, jak kilka lat temu zapuścił gęstą brodę. Wszyscy fani nie ukrywali wtedy zdziwienia. Teraz przyszedł czas na długie włosy!

Hubert Urbański niczym Wiedźmin

Hubert Urbański od wielu lat pojawia się w telewizji, a nawet w radiu. Nie można mu odmówić charyzmy, a w roli prowadzącego spisuje się idealnie. Wiele razy udowodnił, że ma również ogromny dystans do siebie. Ostatnio na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z długimi i siwymi włosami. Wszystkim fanom zdjęcie Urbańskiego skojarzyło się z Wiedźminem i praktycznie każdy komentarz nawiązuje do serialu Netfliksa.

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37

"To teraz Geralt z Rivii będzie prowadził Milionerów? Milion orenów do wygrania, a pytania będą "potwornie" trudne."

"Wiedzmina robia"

"Hubert robisz konkurencje Wiedźminowi"

"grosza daj Hubertowi?"

Poniżej możecie zobaczyć nowy post Huberta Urbańskiego i sami ocenić, czy faktycznie jest podobny do głównego bohatera z powieści Sapkowskiego.