Hotel Paradise 8: to jedyna para między, którą widać chemię. Będziecie w szoku o kogo chodzi

i

Autor: materiały prasowe

programy

Hotel Paradise 8 - nowi uczestnicy w willi w Wietnamie. Zdążyli już namieszać w dotychczasowych parach!

2024-04-18 9:26

Po tym jak w ostatnim odcinku z programem pożegnała się Ksenia, otrzymała tajemniczy list. Z treści wynikało, że była mieszkanka willi otrzyma niezwykły przywilej, który namiesza w Hotelu Paradise 8. I tak się rzeczywiście stało!

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania Ola i Michał zablokowali Ksenię i Kacpra, przez co nie mogli oni się sparować. To właśnie dlatego Ksenia pożegnała się z programem i nieodwracalnie straciła możliwość dojścia do finału. W pozostałych parach nie było zaskoczeń. Aga sparowała się z Jędrkiem, Dominika z Oskarem, Ada z Bartkiem, Natalia z Michałem oraz Ola z Kacprem. Nie licząc Ady i Bartka, pozostali uczestnicy tworzą czysto przyjacielskie pary, które mają za zadanie pozwolić im na jak najdłuższy pobyt w raju. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja postanowiła nieco pozmieniać dotychczasowe układy mieszkańców. Do willi wkroczyli nowi uczestnicy, którzy z pewnością nieźle namieszają.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Nowi uczestnicy Hotelu Paradise 8

Zgodnie z otrzymanym listem, Ksenia dostała niepowtarzalną okazję, by nieco pozmieniać układ sił w hotelu. Poznała trzech nowych uczestników - Kasię, Emilkę i Janka. Spędziła z nim chwilę i na podstawie rozmowy miała dopasować ich do jednej z trzech par. I tak właśnie Kasia dołączyła do randki Oli i Kacpra, Emilka spotkała się z Dominiką i Oskarem, natomiast Janek dołączył do Ady i Bartka. Każdy z nowych uczestników otrzymał list – od tego momentu będą oni mieszkać w jednym pokoju z poznaną dopiero parą. Kasia i Emilka weszły już do willi, w której poznały pozostałych mieszkańców. Szybko okazało się, że Agnieszka zna Kasię. Czy to oznacza, że w hotelu powstanie jeszcze jeden pakt? Z kolei Bartek nie kryje swojego niezadowolenia z faktu, że Janek od teraz będzie dzielić z nim i z Adą sypialnię. Widać, że wyczuwa konkurencję. W Hotelu Paradise 8 czeka nas niezłe zatrzęsienie.