Hotel Paradise 8

i

Autor: x-news

programy

Hotel Paradise 8 - Natalia w ogniu pytań na Pandorze. Pozostali uczestnicy nie mieli dla niej litości

2024-04-16 10:24

Wielkimi krokami zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego z programem pożegna się jedna z pań. Zanim jednak do niego dojdzie, mieszkańcy hotelu wzięli udział w Pandorze, podczas której najmocniejsze pytania były skierowane do Natalii.

Jak same uczestniczki zauważyły, przed Rajskim Rozdaniem, podczas którego odpadać ma uczestniczka, zawsze jest w hotelu więcej emocji. Wyczuwalny jest stres, napięcie i niepewność. Tego doświadczają właśnie mieszkanki hotelu, które nie wiedzą, z kim ostatecznie się sparują. Dla rozluźnienia atmosfery Klaudia El Dursi zaprosiła uczestników na konkurencję. Najpierw panie musiały wysmarować swoje ciała farbami, a następnie panowie musieli jak najszybciej zetrzeć ją ze swoich partnerek. Najszybszy okazał się Bartek, który wraz z Adą wygrał romantyczną randkę. Podczas wspólnego czasu poza hotelem, Ada i Bartek wyjaśnili sobie nieporozumienia, a Bartek dodatkowo przeprosił partnerkę.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Natalia w ogniu pytań

Podczas Pandory zdecydowanie nie brakowało emocji. Najwięcej pytań skierowanych było do Natalii i były to prawdziwe bomby. Uczestniczka musiała odpowiedzieć, dlaczego udaje przyjaźń z dziewczynami, a następnie obgaduje je za plecami, dlaczego próbuje skłócić ze sobą uczestników, dlaczego jest w parze z Michałem, mimo że wcześniej chciała go wyeliminować i czy przyjaźń jest jej taktyką na finał. Natalia nie kryła tego, że jest jej przykro i że nie rozumie, dlaczego te pytania padły na Pandorze, a nie w hotelu w cztery oczy. Po powrocie do willi powiedziała pozostałym uczestniczkom, żeby nie przychodziły do niej po rady, ponieważ chce się skupić tylko na Adze i Dominice. Czy niechęć części uczestników do Natalii spowoduje, że uczestniczka odpadnie podczas najbliższego Rajskiego Rozdania? O tym przekonamy się już wkrótce.