Hotel Paradise 4 - odcinek 32. Poważne dylematy uczestników

2021-10-13 17:00 Adrian Rybak
Hotel Paradise 4
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise 4 odcinek 32 zostanie wyemitowany w środę 13 października o 20:30 w TVN7. Powtórka zaplanowana jest na 17 października na godzinę 12:50. Reality show można oglądać także w internecie na stronie player.pl - opcja dostępna po wykupieniu pakietu. Co się wydarzy w nowym odcinku Hotelu Paradise?

Hotel Paradise 4 - odcinek 32. Miłosz odżył po powrocie Wiktorii. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Podczas gdy on unosi się nad ziemią, jego dotychczasowa partnerka musi bardzo szybko wymyślić plan B. Czy wybrała już uczestnika, przy którym będzie bezpieczna? Dotychczas próbowała walczyć o Mateusza. Jednak on wydawał się oporny na jej propozycje. Czy jest jeszcze ktoś, dzięki komu mogłaby zostać w Hotelu Paradise? Nie tylko Oha ma dylemat. Sara również intensywnie myśli o zbliżającym się Rajskim Rozdaniu. I także ona dotychczas skłaniała się ku Mateuszowi. On jednak twardo deklarował pozostanie w parze z Vanessą. Czy Sara postawi na jedną kartę czy poszuka innego kandydata na swojego przyszłego partnera? Jak bumerang powracają zwierzenia i deklaracje, które padły podczas rozmowy z Klaudią. Kartki, które wrzucili do skrzynek, ciągle mają swoją moc. Przekonał się o tym najpierw Michał, a teraz szykuje się ciąg dalszy… Czy ich zapisane pragnienia zostaną wysłuchane? Jak to wpłynie na ich ostateczne decyzje? Nie chcemy zbyt wiele zdradzać, powiemy tylko tyle - to będzie jedno z najbardziej nieprzewidywalnych Rajskich Rozdań w historii. I z tym Was zostawimy. 

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Hotel Paradise 4 - kiedy i gdzie oglądać?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:30 na antenie kanału TVN7. Dla tych, którzy nie mogą oglądać show o tej porze mamy dobrą wiadomość. W weekendy odbędą się powtórkowe maratony. W soboty będzie można obejrzeć trzy odcinki o 11:40. Z kolei w niedziele odbędą się powtórki dwóch odcinków - o 11:15.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE