Hotel Paradise 4 - odcinek 31. Michał dokonuje wyboru

2021-10-12 16:54 Adrian Rybak
Hotel Paradise 4 - zmiana emisji! Fani dosadnie komentują decyzję stacji
Autor: Materiały prasowe TVN

Hotel Paradise 4 odcinek 31 zostanie wyemitowany we wtorek 12 października o 20:30 w TVN7. Powtórka zaplanowana jest na 16 października na godzinę 13:55. Reality show można oglądać także w internecie na stronie player.pl - opcja dostępna po wykupieniu pakietu. Co się wydarzy w nowym odcinku Hotelu Paradise?

Hotel Paradise 4 - odcinek 31. Kogo wybierze Michał? Nanę, która się jeszcze waha, czy może Launo, która jest bardziej otwarta na zmianę pary? I czy ta relacja będzie miała szansę się rozwinąć? Niewinna zabawa nad basenem może wywołać pierwszą sprzeczkę pomiędzy Vanessą a Mateuszem. Ona zezłości się na niego, a on poczuje się lekko zniesmaczony jej reakcją. Czy to pierwsza rysa na tym niemal nieskazitelnym jak dotąd związku? Czy może to wykorzystać Sara lub Oha, które otwarcie mówią, że stworzenie pary z Mateuszem od dłuższego czasu chodzi im po głowie. Rajskie Rozdanie coraz bliżej, więc pora zacząć działać. Klaudia postanowi uzyskać informacje z pierwszej ręki, jak naprawdę czują się nasi uczestnicy w Hotelu Paradise. Czy podczas tych szczerych rozmów dowie się czegoś, czego w ogóle się nie spodziewała? Kto zaskoczy ją najbardziej? I najważniejsze pytanie – co zrobi z tą wiedzą? 

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Hotel Paradise 4 - kiedy i gdzie oglądać?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:30 na antenie kanału TVN7. Dla tych, którzy nie mogą oglądać show o tej porze mamy dobrą wiadomość. W weekendy odbędą się powtórkowe maratony. W soboty będzie można obejrzeć trzy odcinki o 11:40. Z kolei w niedziele odbędą się powtórki dwóch odcinków - o 11:15.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE