Hotel Paradise 4 - Darek był w Top Model i walczył o tytuł Mistera Polski! Przystojniak namiesza na Zanzibarze?

2021-08-24 10:32 kg
Darek Tkaczuk
Autor: screen YouTube/TVN7

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartego sezonu Hotelu Paradise. Po raz kolejny w luksusowym hotelu na Zanzibarze zamieszkają piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzą o tym, aby znaleźć miłość życia, przeżyć niezapomniane chwile oraz wygrać duże pieniądze. Ostatnio poznaliśmy pierwszych uczestników nowej odsłony. Wśród nich pojawił się Darek Tkaczuk, który ma już za sobą debiut telewizyjny.

Hotel Paradise 4 - Darek był w Top Model i walczył o tytuł Mistera Polski! Zasady Hotelu Paradise są proste - aby wygrać, uczestnicy muszą uwodzić, knuć, prowadzić wyrafinowaną grę oraz wymyślać kolejne intrygi. Wszystko po to, by każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swego boku i dotrzeć z nim do finału, w którym do zgarnięcia jest 100 tysięcy złotych. Wśród uczestników czwartej edycji Hotelu Paradise, której premiera już 30 sierpnia 2021 roku, znalazł się przystojny Darek! Poznajcie go bliżej.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Hotel Paradise 4 - Darek był w Top Model!

Pierwsza edycja Hotelu Paradise zadebiutowała na antenie TVN7 na początku 2020 roku. Wówczas najlepsi okazali się Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki, którzy zgarnęli 100 tysięcy złotych. Drugą odsłonę show zwyciężyli Beata Postek i Artur Sargsyan, a trzecią - Krystian Ferretti. Już 30 sierpnia 2021 roku premierą będzie mieć czwarta edycja Hotelu Paradise, w której o wygraną walczyć będzie między innymi Darek Tkaczuk. Jak się okazuje, występ w randkowym show nie będzie jego debiutem telewizyjnym.

W 2018 roku przystojniak wziął udział w programie Top Model. Z łatwością przeszedł on etap castingów i trafił na bootcamp. Niestety konkurencja okazała się tak duża, że Darkowi nie udało się zakwalifikować do domu modelek i modeli. Rok później Tkaczyk wystartował w konkursie Mister Polski 2019. Dziś Darek ma 30 lat i mieszka we Wrocławiu. Pracuje jako barman oraz model, ale jego największa pasją jest siatkówką, w którą gra od lat.

Czy na Zanzibarze uda mu się odnaleźć miłość życia? O tym przekonamy się już 30 sierpnia 2021 roku, kiedy wystartuje czwarta odsłona show.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE