Hotel Paradise 3 - Krystian jest jak Kamil z drugiej edycji programu? Widzowie nie mają wątpliwości

2021-02-23 11:39 kg
Hotel Paradise 3
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Pod koniec lutego 2021 roku wystartowała trzecia edycja programu Hotel Paradise. Tym razem uczestnicy zamieszkali na egzotycznym Zanzibarze i właśnie w tym przepięknym miejscu będą walczyć nie tylko o wygraną w show, ale również o miłość. W pierwszym odcinku nowej odsłony w luksusowym hotelu pojawili się pierwsi uczestnicy, którzy pragną przeżyć przygodę życia. Wśród nich obecny jest Krystian. Widzowie uważają, że uczestnik bardzo przypomina Kamila z drugiej edycji programu.

Hotel Paradise 3 - Krystian będzie największym intrygantem? W pierwszym odcinku trzeciej odsłony Hotelu Paradise poznaliśmy pierwszych mieszkańców hotelu: Basię, Luizę, Kornelię, Olę i Bogusię oraz Marcina, Krystiana, Dawida i Simona. Każdy z nich marzy o tym, aby wygrać program, dlatego przez 8 tygodni będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Kto z nich okaże się najlepszy?

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 3 - Krystian jest jak Kamil z drugiej edycji?

W drugiej edycji Hotelu Paradise najbardziej kontrowersyjnym oraz krytykowanym uczestnikiem był niewątpliwie Kamil. Podczas trwania programu wielokrotnie wchodził on w konflikt z innymi uczestnikami, knuł, grał i skutecznie uprzykrzał życie innym mieszkańcom Hotelu Paradise. Widzowie z każdym kolejnym odcinkiem mieli nadzieję, że mężczyzna odpadnie z reality show. Ich marzenie spełnili Bartek oraz Julia, którzy odesłali Kamila do domu.

Wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji programu rolę intryganta przejął Krystian. Już po pierwszym dniu w hotelu uczestnicy wiedzieli, że to właśnie on najbardziej namiesza. Wśród komentarzy na Instagramie programu również nie brakowało opinii, że Krystian przypomina Kamila. Czy uczestnik Hotelu Paradise 3 stanie się najmniej lubianym mieszkańcem hotelu? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach programu, a te emitowane są od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30 w TVN7.

NAJNOWSZE