Hotel Paradise 3 - ta uczestniczka nie zyskała sympatii widzów! "Już mnie drażni"

2021-02-23 10:11 kg
Hotel Paradise 3
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

W poniedziałek 22 lutego 2021 roku wystartowała, od dawna wyczekiwana, trzecia edycja programu Hotel Paradise. Tym razem uczestnicy reality show zamieszkali w luksusowym hotelu na egzotycznym Zanzibarze i to właśnie w tym przepięknym miejscu będą szukać prawdziwej miłości. Już w pierwszym odcinku odsłony poznaliśmy singli, którzy powalczą o wygraną w programie. Jedna z uczestniczek nie zyskała sympatii widzów. O kogo chodzi?

Hotel Paradise 3 - Ola najbardziej irytującą uczestniczką? Pod koniec lutego 2021 roku premierę miała trzecia odsłona Hotelu Paradise, którego prowadzącą niezmiennie jest piękna Klaudia El Dursi. Już pierwszego dnia w raju w hotelu zamieszkało dziewięcioro uczestników, którzy w show chcą zdobyć nie tylko pieniądze i sławę, ale również miłość. Nie wszyscy uczestnicy przypadli widzom do gustu. Sprawdźcie szczegóły.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 3 - widzowie krytykują Olę

Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji programu Hotel Paradise. Na Zanzibarze zamieszkali pierwsi uczestnicy show, którzy są gotowi przeżyć przygodę życia. Poznaliśmy: Basię, Luizę, Bogusię, Olę oraz Kornelię, a także Marcina, Krystiana, Simona i Dawida. Najwięcej emocji wśród widzów wzbudziła Ola, która dała się poznać jako niezwykle pewna siebie kobieta, która ma cięty język i potrafi być uszczypliwa. Po jej wejściu do Hotelu Paradise na Instagramie programu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których widzowie negatywnie oceniają uczestniczkę oraz jej zachowanie. Wielu z nich porównuje Olę do Julki z drugiej edycji programu.

Zachowuje się jak Julia z poprzedniej edycji

Lekko podobna do Magdy 🙈

Póki co to chyba ona zrobiła najgorsze wrażenie. Nie za mądra...no ale zobaczymy co będzie dalej

Cwaniakuje, myli pojęcia i myśli że jest zabawna.

Ona jest podoba to Madziex tylko usta ma mniejsze 😂😂😂

IQ musi być u niej ujemne.

Ona to trochę taka ,,DŻESIKA"

staram sie nie oceniać uczestników pochopnie, ale ona chyba pomyliła Hotel Paradise z Warsaw Shore...

Ona odpadnie, ma bardzo specyficzny charakter

Z wygladu Magda, z charakteru Julia. No super xD bedzie ciekawie

Nie tylko widzowie nie polubili Oli. Uczestnicy programu również krytykowali jej zachowanie. Jak długo potrwa przygoda Oli w Hotelu Paradise? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach show, a te emitowane są od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30 w TVN7.

NAJNOWSZE