Horror / Mów do mnie

i

Autor: Screen z YouTube.com/M2Films

FILMY GROZY

Horror dekady w polskich kinach! "Mów do mnie" już wywołuje ciarki na plecach

2023-06-22 10:46

Tajemnicza ręka, grupa przyjaciół i mroczna gra, która wymyka się spod kontroli. Na polskie ekrany zmierza okultystyczny film grozy, który został już nawet okrzyknięty "horrorem dekady". Według recenzji nadchodzący dreszczowiec stanie się viralem. Zwiastun jest już dostępny i... wgniata w fotel!

Mów do mnie (ang. Talk to me) to produkcja, która prowadzi za rękę prosto do piekła. Zagraniczni recenzenci zachwalają mroczny tytuł, a już niedługo polscy widzowie będą mogli przekonać się na własnej skórze, czy to faktycznie kino warte uwagi. Pierwsze skrzypce w filmie odgrywa tajemnicza zbalsamowana ręka, która pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w ciała duchy nieżywych. Znajomi bawią się ze sobą, ale jeden z nich postanawia złamać reguły gry i rozpoczyna się koszmar. Na czym dokładnie polega cała zabawa, kto znalazł się w obsadzie i kiedy horror pojawi się w Polsce? Odpowiadamy i pokazujemy zwiastun!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Netflix bierze się za kolejną świętość? “Siedem” Finchera ma doczekać się nowej wersji

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

O czym jest film? Opis fabuły

Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa "Mów do mnie", oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada - kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamienia się w piekło.

Mów do mnie - obsada, data premiery, zwiastun

Obsada horroru "Mów do mnie" jest bardzo ciekawa, bo z jednej strony mamy doświadczonych aktorów, a z drugiej debiutujących. Ba! Nawet za kamerą stanęli Michael i Danny Philippou, dla których jest to pierwsza tak ogromna produkcja od strony reżyserskiej. Jeżeli chodzi o gwiazdy, to w obsadzie znalazła sie Miranda Otto ("Władca Pierścieni", "Anabelle: Narodziny grozy") oraz Otis Dhanji ("Aquaman). Na ekranie pojawią się również Sophie Wilde, Joe Bird i Alexandra Jensen. Polska premiera "Mów do mnie" została zaplanowana na 18 sierpnia 2023 roku. Za dystrybucję odpowiada M2 Films. Zwiastun udostępniamy poniżej. Będzie hicior?