Hiszpańska księżniczka

i

Autor: Screen z youtube.com/STARZ

Hiszpańska Księżniczka wielkim hitem na Netfliksie! Powstanie 3. sezon serialu?

2022-04-07 11:23

Hiszpańska księżniczka cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Kostiumowy serial znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji w Polsce. Czy pojawią się jeszcze nowe odcinki? Będzie trzeci sezon?

Hiszpańska księżniczka to amerykańsko-brytyjski miniserial, którego historia opiera się na powieściach Philippy Gregory "Klątwa Tudorów" i "Wieczna księżniczka". Pierwsze odcinki zadebiutowały w stacji telewizyjnej Starz w maju 2019 roku, a do Polski trafiły we wrześniu tego samego roku. Produkcję na początku można było oglądać tylko na HBO, później pojawiła się na platformie Netfliksa. Serial jest kontynuacją takich tytułów jak "Biała królowa" i "Biała księżniczka". Historia opowiada o Katarzynie Aragońskiej - córce władców Hiszpanii Izabeli i Ferdynanda. W ostatnim czasie produkcja mocno zyskuje na popularności, a wszyscy fani zastanawiają się, czy jest szansa na jeszcze nowe odcinki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Hiszpańska księżniczka sezon 3 powstanie?

Stacja telewizyjna nie potwierdziła 3. sezonu serialu i na ten moment nie planuje nowych odcinków. Twórcy planują jednak całkowicie nową serię, która będzie opierała się na życiu innej królowej. W planach jest stworzenie historii o Eleonorze Akwitańskiej. Na ten moment nie znamy szczegółów na temat nowej produkcji.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Hiszpańska księżniczka"?

Hiszpańska księżniczka - o czym jest?

Nastoletnia księżniczka Katarzyna Aragońska wybiera sie w podróż do Anglii, aby poznać swojego poślubionego przez pełnomocników męża Artura. Bohaterka musi dostosować się do angielskich zwyczajów, a po tragicznych wydarzeniach zaprowadzić pokój między Hiszpanią a Anglią.