Ciekawe nowości

Historia rodziny z Radomia w obliczu Holokaustu. Serial “My mieliśmy szczęście” już dostępny w Disney+

2024-06-19 13:45

Od dziś na platformie Disney+ można oglądać serial “My mieliśmy szczęście”. Obraz oparty na bestsellerowej powieści Georgii Hunter pod tym samym tytułem jest inspirowany niesamowitą, prawdziwą historią żydowskiej rodziny Kurców rozdzielonej na początku II wojny światowej.

“My mieliśmy szczęście” o rodzinie z Radomia już w Disney+

Fabuła stworzonego przez Erikę Lipez serialu podąża za rodziną Kurców przez różne kontynenty, a bohaterowie robią wszystko, co w ich mocy, by przetrwać i ponownie się zjednoczyć. “My mieliśmy szczęście” jest świadectwem tego, jak w obliczu najmroczniejszych chwil XX wieku ludzki duch może nie tylko przetrwać, lecz nawet rozkwitnąć. Serial jest hołdem dla triumfu nadziei i miłości, które przezwyciężają wszelkie przeciwności losu.

W rolach głównych występują: Joey King, Logan Lerman, Hadas Yaron, Henry-Lloyd Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi i Robin Weigert. Scenarzystką i showrunnerką serialu jest Erica Lipez. Autorka powieści “My mieliśmy szczęście” pełniła przy serialu obowiązki jednego z producentów.

Wszystkie odcinki “My mieliśmy szczęście” znajdziecie w ofercie platformy Disney+.

SPRAWDŹ TEŻ: Co oglądać w czerwcu? Oto najciekawsze serialowe premiery tego miesiąca

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

"Najgorsze" castingi, które pokochali widzowie
Listen on Spreaker.