High League 4 KONFERENCJA LIVE ONLINE. Kiedy, gdzie i o której godzinie? [STREAM]

i

Autor: High League High League 4 KONFERENCJA LIVE ONLINE. Kiedy, gdzie i o której godzinie? [STREAM]

High League 4 - PPV. Jaka cena i gdzie kupić dostęp do gali?

2022-09-17 15:54

Fani federacji High League czekają na to wydarzenie z wypiekami na twarzy. Już w najbliższy weekend freak-fightowa gala powróci w nowej odsłonie, a oktagon zapłonie. Zadbają o to najpopularniejsi przedstawiciele świata mediów, m.in. Natsu i Lexy Chaplin. Zainteresowani wydarzeniem mogą wykupić dostęp do transmisji live w systemie PPV. Szczegóły poniżej.

High League 4 - gdzie i za ile wykupić PPV? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej fanów federacji. Czwarta odsłona cieszącej się wielką popularnością gali High League zbliża się wielkimi krokami. Już 17 września największe gwiazdy internetu i nie tylko ponownie staną oko w oko w oktagonie, by wyrównać rachunki bądź po prostu spróbować swoich sił i zawalczyć o zwycięstwo. Szczególnie szeroko komentowany jest debiut Mai Staśko, która przystała na propozycję ze strony organizatorów i zawalczy z Mrs. Honey. Niemniej emocji na pewno wzbudza rewanż Natsu i Lexy Chaplin. Choć dziewczyny utrzymują, że nie ma między nimi konfliktu, to fakt, iż Natalia jest obecnie związana z byłym partnerem koleżanki z Teamu X, wydaje się być mocno znaczący. Fani wydarzenia tradycyjnie będą mogli śledzić zmagania uczestników przez telewizorem bądź komputerem, wykupując dostęp do transmisji live. Podpowiadamy, gdzie i za ile wykupić PPV do High League 4.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 17.09.2022?

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

High League 4 - PPV

Ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać galę High League 4? Odpowiedzi na te pytania są kluczowe. Zainteresowani jak zwykle będą mogli śledzić zmagania zawodników w czasie rzeczywistym po wcześniejszym wykupieniu dostępu do transmisji na żywo. Dostęp do streamu live z High League 4 można wykupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Standardowo dostępne są dwie wersje: PPV Basic i PPV Premium oferująca lepszą jakość, dłuższy dostęp i dodatkowy stream z Hejt Roomu. Za podstawowy pakiet należy zapłacić 34,99 zł, natomiast za opcję rozszerzoną 39,99 zł. Relację z High League 4 znajdziecie oczywiście także na ESKA.pl. 

Sonda
High League 4 - która walka jest najciekawsza?