HBO GO - o której godzinie są premiery filmów i odcinków seriali?

2020-11-30 19:10 AW
HBO GO
Autor: screen youtube.com, kanał HBO Polska screen youtube.com

HBO GO to jedna z kilku działających na polskim rynku platform oferujących wideo na życzenie. W jej ofercie można znaleźć filmy i seriale dostępne w kanałach HBO oraz Cinemax. Obecnie HBO GO obok Netflixa jest z pewnością jedną z popularniejszych dostępnych w Polsce platform tego typu. Wpływ na to miało też z pewnością znacznie obniżenie ceny miesięcznego abonamentu, która obecnie wynosi 19,90 zł.

HBO GO - o której godzinie są premiery filmów i odcinków seriali? Odpowiedzi na te pytania poszukuje wiele osób korzystających z platformy. Szczególnie tych, które czekają na kolejny odcinek serialu. Dlatego że HBO GO, w odróżnieniu od chociażby Netflixa, najczęściej udostępnia jedynie jeden odcinek tygodniowo, nie cały sezon jednego dnia.

HBO GO - o której godzinie są premiery filmów i odcinków seriali?

Dokładnej informacji udzieliła nam Agnieszka Pelc-Slawinska, PR Consultant HBO. Okazuje się, że możemy założyć, iż większość premier filmów i seriali ma miejsce kilka minut po północy, jednak są od tego wyjątki:

Są takie produkcje (i serialowe, i filmowe), które dodawane są do HBO GO w momencie, kiedy mają premierę na swoim rynku macierzystym. Np. amerykańskie produkcje HBO najczęściej dodawane są nad ranem (godzina 3:00 czy 4:00), bo wtedy właśnie jest ich premiera w Stanach. U nas wypada to w nocy ze względu na różnicę czasu. Zdarzają się też takie produkcje, które mają swoją premierę o godzinie 9:00, 12:00 czy nawet 20:00

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE