Gwiezdne Wojny 7 – co Mark Hamill myśli o zmianie pokoleń w Star Wars?

2015-11-23 16:53
Gwiezdne Wojny 7 – co Mark Hamill myśli o zmianie pokoleń w Star Wars?
Autor: fot.BullsPix

Gwiezdne Wojny 7 – akcja nowego Star Wars będzie miała miejsce kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi. Luka, Leię i Hana Solo na pierwszym planie zastąpią więc nowi bohaterowie – tzw. "nowe pokolenie Jedi". Co o tym myśli Mark Hamill? Oto, co powiedział!

Gwiezdne Wojny 7 – akcja nowego Star Wars będzie miała miejsce kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi. Luka, Leię i Hana Solo na pierwszym planie zastąpią więc nowi bohaterowie – tzw. „nowe pokolenie Jedi”. Co o tym myśli Mark Hamill? Oto, co powiedział!

Gwiezdne Wojny 7 – nowe Star Wars w wielu elementach będzie nawiązywało do pierwszej trylogii. Na ekranie powrócą: Luke Skywalker, Han Solo, Leia Organa, Chewbacca, R2-D2 i C-3PO. Główny złoczyńca będzie chciał dokończyć misję Darth Vadera. Mimo to, największe znaczenie dla całej historii w Star Wars VII będą mieli nowi bohaterowie: Rey, Finn i Poe. W ostatnim wywiadzie Mark Hamill przyznał, że wcale go to nie dziwi. Gwiezdne Wojny nie różnią się od prawdziwego świata – ludzie starzeją się, zmieniają, a dziadków zastępują kolejne pokolenia. „Starzy bohaterowie” nadadzą wydarzeniom ze Star Wars VII historyczny kontekst, ale to na młodych będzie spoczywał ciężar fabuły. Co to oznacza? Przekonamy się już niedługo! Gwiezdne Wojny 7 – premiera 18 grudnia.

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – przed premierą

Jesteś fanem Star Wars? Czekasz na premierę filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy? Wejdź na eskaGO i obejrzyj Iron Sky. To zwariowana produkcja o inwazji nazistów, którzy atakują Ziemię z Księżyca. Zobacz:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE