Catherine O'Hara / Macaulay Culkin

i

Autor: Rex Features/East News

CIEKAWOSTKI

Gwiazdy "Kevina" znowu razem! Wzruszające spotkanie obsady po latach

2023-12-03 12:16

To wyjątkowy moment w karierze filmowego Kevina. Przypomnijmy, że słynna świąteczna komedia ma już ponad 30 lat! I chociaż minęło sporo czasu od momentu, kiedy Kevin został sam w domu, to i tak ciągle wracamy do tej historii z uśmiechem na ustach. Teraz gwiazdor serii odsłonił swoją gwiazdę, a we wszystkim towarzyszyła mu ekranowa mama. Nie zabrakło łez!

"Kevin sam w domu" to świąteczny klasyk, bez którego wielu polskich widzów nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. I chociaż film możemy obejrzeć w dowolnym momencie w internecie, to i tak tysiące, a nawet miliony widzów czeka na tę jedną emisję w Wigilię. Produkcja sprawiła, że odtwórca głównej roli, czyli Macaulay Culkin, stał się wielką międzynarodową gwiazdą. Teraz po latach został doceniony za całokształt swojej kariery i za to, co wniósł do przemysłu filmowego oraz świata rozrywki.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Gwiazdy "Kevina" znowu razem! Wzruszające spotkanie

Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę na hollywoodzkiej Alei Sław. Podczas ceremonii mógł liczyć na wsparcie najbliższych, a na miejscu pojawiła się również sama Catherine O'Hara. Filmowa mama Kevina wygłosiła emocjonalne przemówienie na temat samej roli małego chłopca, ale i dorastania oraz przemiany, jaką przeszedł główny bohater. Nie zabrakło wycieczki w przeszłość i kilku miłych wspomnień, które niesamowicie wzruszyły Macaulaya Culkina. Podkreśliła, że sukces filmu to nie tylko zasługa scenariusza i reżyserii, ale przede wszystkim jego samego. Na sam koniec podziękowała mu i przytuliła.

Kevin sam w domu był, jest i zawsze będzie globalną sensacją. Powodem, dla którego rodziny na całym świecie nie mogą spędzić roku bez wspólnego oglądania tego filmu, jest Macaulay Culkin. Gratulacje! Zasłużyłeś na swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Dziękuję, że zaprosiłeś mnie, swoją fałszywą mamę, która nie raz, a dwa razy zostawiła cię w domu samego. Jestem z ciebie dumna!" - powiedziała ze sceny Catherine O'Hara, ekranowa mama Kevina