Anna Szymańczyk

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

SERIALE

Gwiazda "Znachora" w "Na dobre i na złe". Kogo zagra w serialu?

2024-02-23 15:41

Fani "Na dobre i na złe" maja powody do radości, bo obsada powiększa o kolejne nazwisko! Teraz na ekranie zobaczymy Annę Szymańczyk, o której zrobiło się szczególnie głośno po premierze nowej wersji "Znachora". Wtedy rozkochała widzów, czy teraz zrobi to ponownie? W kogo wcieli się aktorka i od którego odcinka pojawi się w serialu?

Obsada serialu "Na dobre i na złe" zmieniała się na przestrzeni lat. Wielu genialnych aktorów i aktorek pożegnało się z serią, ale później pojawiły się nowe twarze, które również potrafiły skraść serca wieloletniej publiczności. Niedawno dowiedzieliśmy się, że z popularnej serii odeszła Marta Żmuda Trzebiatowska, która wcielała się w postać Hanny Sikorki. Na otarcie łez twórcy przygotowali jednak mały prezent dla fanów. I chociaż nie zobaczą już swojej ulubienicy, to teraz na ekranie pojawi się równie utalentowana aktorka.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #21

Anna Szymańczyk w "Na dobre i na złe". Kogo zagra?

Gwiazda netfliksowego "Znachora" dołącza do obsady "Na dobre i na złe". W kogo wcieli się tym razem i jaki wpływ będzie miała na fabułę? Na to drugie pytanie oczywiście nie mamy odpowiedzi, ale na to pierwsze jak najbardziej. Anna Szymańczyk wcieli się w serialu w Igę Kaczorowską, specjalistkę w dziedzinie interny i reumatologii. Potwierdził to oficjalny profil "Na dobre i na złe" na Instagramie. Pojawiło się tam również pierwsze zdjęcie, które udostępniamy poniżej. Aktorka zadebiutuje w 915. odcinku.

Mamy przyjemność ogłosić, że już wkrótce nasz zespół ubogaci się na stałe o kolejną znakomitość 🏥 Przedstawiamy Wam Igę Kaczorowską, specjalistkę w dziedzinie interny i reumatologii, którą powitamy w Leśnej Górze już w odcinku 915 💛 Jesteśmy niezwykle ciekawi Waszych przeczuć i oczekiwań związanych z osobą nowej bohaterki! 👤 Podzielcie się nimi z nami koniecznie w komentarzach!" - czytamy na Instagramie serialu