Gwiazda "Sukcesji" w Polsce? W Warszawie powstanie hollywoodzki film!

2022-08-19 10:26 Leon Pietrzak
Kieran Culkin
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Jesse Eisenberg nie zamierza spoczywać na laurach. Amerykanin przyjedzie do Polski i nakręci film na podstawie własnego scenariusza! Znamy już szczegóły fabuły i pierwsze nazwiska z obsady. Jedną z ról dostał gwiazdor Sukcesji!

Kieran Culkin przyjedzie do Polski? Aktor nie zwalnia tempa i wygląda na to, że po swojej błyszczącej roli w "Sukcesji" dostaje coraz więcej propozycji grania. Może nie wszyscy pamiętają, ale swoją karierę zaczynał jeszcze jako dzieciak w roli Fullera McCallistera w "Kevin sam w domu". Później wystąpił w jeszcze kilku tytułach, a w 2003 roku zgarnął nawet nominację do Złotego Globu za "Ucieczkę od życia". Na ustach wszystkich znalazł się ponownie przez swoją kreację w hicie HBO - "Sukcesja". Teraz wszystko wskazuje na to, że już w 2023 roku aktor przyleci do stolicy Polski, by zrealizować wspólnie z Jesse Eisenbergiem nowy projekt!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polskie seriale, które nie były kręcone w Warszawie. Wyszło o wiele lepiej niż w stolicy

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Jesse Eisenberg nakręci film w Polsce!

Aktor szykuje własny film, który roboczo został zatytułowany "A Real Pain". Napisał do niego również scenariusz. Historia przedstawi historię dwóch kuzynów, którzy po śmierci babci postanawiają zapoznać się z jej przeszłością. Panowie rzucają więc wszystko i wyruszają do Polski. W główną rolę wcieli się oczywiście Jesse Eisenberg, a towarzyszyć będzie mu Kieran Culkin. Aktorzy mają pojawić się w Warszawie w marcu 2023 roku. Eisenberg przyleci tutaj głównie ze swoją ekipą, ale zamierza też zaangażować kilku polskich filmowców.

"Na szczęście kręcę swój film w kraju, który ma niesamowitą filmową tradycję [..] Relacja moich bohaterów jest zabawna, ale też trudna. To rozgrywająca się w tle niewiarygodnie dramatycznej historii słodko-gorzka opowieść o momencie, w którym uświadamiamy sobie, że nie do końca należymy tylko do siebie. Próbuję zadawać pytanie o to, czy współczesny ból jest ważny na tle prawdziwej historycznej traumy. Myślę, że przemówię do doświadczenia dzisiejszych trzydziestolatków, którzy wracają do miejsca, które jest dla nich obce, by uświadomić sobie, że nagle stało się ono bardzo prawdziwe" - powiedział Jesse

Jesse Eisenberg ma polskie korzenie

Nie jest tajemnicą, że aktor pochodzi z rodziny żydowskiej. Mimo, że sam urodził się w Nowym Jorku, to większość jego przodków pochodzi z Polski. W jednym z wywiadów wspomniał, że ma rodzinę w Szczecinie, Lublinie i Zamościu.

Sonda
Czy Kieran Culkin to dobry aktor?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE