Gwiazda Stranger Things stawia na edukację. Serialowa Jedenastka wybiera się na studia!

2022-08-18 15:54 Leon Pietrzak
Millie Bobby Brown
Autor: TOLGA AKMEN/AFP/East News

Millie Bobbie Brown nie może narzekać na nudę. Gwiazda Stranger Things ma napięty grafik, ale mimo wszystko nie zamierza rezygnować z edukacji. Aktorka postanowiła wybrać się na studia! Kierunek może zaskoczyć wielu fanów.

Millie Bobbie Brown to bez wątpienia jedna z gwiazd obsady Stranger Things. I chociaż na spokojnie mogłaby nie kontynuować nauki, to zdecydowała się na studia. Aktorka zrobiła to nie tylko dla siebie. W ten sposób chciała dać dobry przykład młodym fanom i pokazać, że bez względu na osiągnięty sukces i popularność, nie trzeba całkowicie rezygnować z rozwoju. Kiedy pojawiła się informacja, że odtwórczyni Jedenastki chcę ciągle się uczyć, to naturalnie obstawiano, że wybierze aktorstwo. Tak się jednak nie stało!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stranger Things 5 zaskoczy widzów? Twórcy planują zrobić to z rozmachem!

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Millie Bobbie Brown idzie na studia! Jaki kierunek wybrała?

Aktorka postawiła na nauki społeczne i wybierze się na kierunek, którego oryginalna nazwa brzmi "human services". Po skończonych studiach i dyplomem będzie mogła pracować w miejscach, które wspiera m.in. uzależnioną młodzież i rodziny. Nauczanie zdalne podejmie w Purdue University. Przypomnijmy, że gwiazda lubi pomagać ludziom oraz interesuje się kwestiami zdrowia. Była nawet Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF.

"To studia, które pozwalają zgłębić wiedzę na temat systemów, które pozwalają nieść pomoc młodym ludziom. [...] Chcę przekonać młodych fanów, że mogą być ludźmi, którymi chcą być i spełniać marzenia, które chcą spełniać." - powiedziała Millie Bobbie Brown

Sonda
Studia - wolisz zajęcia zdalne czy stacjonarne?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE