Ewa Florczak

i

Autor: AKPA Znana aktorka wraca do "Klanu". Zagra kogoś innego

Widzowie oburzeni

Gwiazda "Klanu" po latach wraca do serialu. Zagra kogoś innego

2024-04-20 12:04

Telewizja Polska szykuje dla fanów "Klanu" niemałą niespodziankę. Już niebawem w produkcji pojawi się dawno niewidziana postać. Co ciekawe, aktorka, która z produkcją była związana w latach 1997-2022 zagra teraz zupełnie kogoś innego! Mowa o Ewie Florczak, która dawniej wcielała się w aptekarkę Wandę Łuczak, przyjaciółkę Elżbiety.

Serial "Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w historii polskiej telewizji. Perypetie rodu Lubiczów możemy śledzić nieprzerwanie od roku 1997. Choć z serialem pożegnało się już wielu czołowych aktorów, to produkcja nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Wielu jednak zarzuca publicznemu nadawcy, że format serialu już się wyczerpał. Wszystko za sprawą wielowątkowości produkcji, w której przez lata zaczęły pojawiać się postaci zupełnie niezwiązane z klanem Lubiczów.

Aldona Orman: Gwiazdę „Klanu” czeka operacja kolejnego tętniaka

"Klan" nie przestaje zaskakiwać

W tym roku minie 27 lat, od momentu wyemitowania pierwszego odcinka serialu. Nic więc dziwnego, że autorzy scenariusza muszą nieźle się nagłowić, aby wpleść do serialowego życia rodu Lubiczów nieco emocjonujących wątków. Niestety, niektóre z pomysłów realizatorów spotkały się z ostrą krytyką widzów. Mowa, chociażby o uderzeniu w willę na Sadybie meteorytu, przez co Elżbieta i Jerzy musieli wyprowadzić się z domu na czas remontu. Później jednak okazało się, że powrót do willi jest niemożliwy, ponieważ zagnieździły się w nim bardzo groźne dla zdrowia i życia grzyby.

Ewa Florczak wraca do "Klanu". Zagra kogoś innego

Jakby tego było mało, do serialu ma powrócić doskonale znana widzom Ewa Florczak. Aktorka, w serialu wcielała się we współpracownicę i powiernicę sekretów Elżbiety Chojnickiej w latach 1997-2002. Na instagramowym profilu serialu pojawiła się właśnie informacja, że bohaterka po wieloletniej przerwie wraca do obsady. Okazuje się jednak, że nie zagra Wandy, a kogoś zupełnie innego! W najnowszych odcinkach Ewa Florczak ma zagrać matkę Rafała Woźniackiego, czyli męża Oli Lubicz.

Widzowie jednak nie są zadowoleni z tego faktu, gdyż zdecydowanie bardziej woleliby oglądać Ewę Florczak w dawnej roli. Wierni fani "Klanu" zwracają uwagę, że takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości.

Kompletnie bez sensu. Ta sama osoba a dwie różne postacie w serialu😏To bardzo obniża tzw.”wiarygodność” serialu…

Nienawidzę gdy wcześniejsze postaci grają później inne! Oglądam Klan od początku i tak samo wkurza mnie że powróciła dawna aktorka ktora grala kiedys postac Wiesi, ktora wciela sie teraz w sąsiadkę Lubiczów !! Co to nie ma innych aktorów?!Przestańcie robić takie Barachło i głupków z wiernych fanów Klanu !!! -nie kryją oburzenia internauci.

Pierwszy odcinek, w którym ponownie zobaczymy Ewę Florczak już 22 kwietnia. Będziecie oglądać? Cieszycie się, że aktorka znów pojawi się w "Klanie"?